Biotherm Eau Fusiontoaletná voda

Biotherm Eau Fusion toaletná voda
Biotherm Eau Fusion toaletná voda
50 ml
23,40

Kód: BIO05749 | Na sklade
1
Darček pre vás
Nakúpte produkty Biotherm nad 50 € a získate 100 ml hydratačné telové mlieko Lait Corporel + 5 ml miniatúru ikonického séra Life Plankton Elixir.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Večerné doručenie
utorok 14. 4. 2020

Popis parfému Biotherm Eau Fusion
Zloženie

Obklopte sa žiarivou pozitívnou aurou. Dámska toaletná voda Biotherm Eau Fusion vám dodá novú osviežujúcu energiu. Kryštalicky čistá kompozícia vône prináša unikátne spojenie citrusov, dreva a turmalínového prachu, ktorý podporí regeneráciu vašej pokožky a zanechá na nej príťažlivý lesk.

  • osviežujúca revitalizačná vôňa
  • navodzuje dokonalú harmóniu tela a mysle
  • obsahuje turmalínový prach

Zloženie vône
Neobyčajný príval prírodnej sviežosti vám v úvode zaistia esenciálne citrusové oleje, ktoré okamžite povzbudia vašu myseľ. V stredných tónoch sa ukrýva jedinečný minerálny akord tvorený časticami vzácneho turmalínového prachu. Spodné akordy vône Biotherm Eau Fusion patria podmanivému drevu.
Pre rovnomerné rozptýlenie minerálnych častíc flakón s vôňou pred každým použitím dobre pretrepte.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrusy
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
minerály
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
drevité tóny
Druh vône
citrusová, drevitá

O značke Biotherm

Biotherm predstavuje harmonické súznenie človeka s prírodou. Ponorte sa do vodného sveta tejto jedinečnej kozmetiky.

Značka Biotherm je inšpirovaná silou termálnych prameňov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok. Jedinečné zloženie jej produktov čerpá energiu najmä z vody ako prírodného živlu, ktorý stál na samom počiatku života.

O účinkoch prírodného prameňa v Pyrenejach sa vedelo celé stáročia. Niektorí verili, že ide o prameň večnej mladosti. V 50. rokoch minulého storočia však bola spozorovaná na povrchu tohto prameňa zvláštna látka, ktorej mimoriadne vlastnosti preukázal aj následný výskum Dr. Josa Julliena. Ten spojil svoje poznatky so skúsenosťami kozmetičky Janine Marissal a spoločne položili základy značky Biotherm.

Voda je vďaka svojej jedinečnej biologickej charakteristike v optimálnej súhre s pokožkou človeka, a tým má schopnosť ju výnimočným spôsobom regenerovať a chrániť. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z najkvalitnejších starostlivostí o pleť a pokožku, rovnako ako svieža a okúzľujúca vôňa s prírodnými akcentmi. Otestujte silu vody aj vy.

Recenzie Biotherm Eau Fusion