Bottega Veneta Bottega Veneta

telové mlieko pre ženy 200 ml

2×
Bottega Veneta Bottega Veneta telové mlieko pre ženy 200 ml
Bottega Veneta Bottega Veneta telové mlieko pre ženy 200 ml
Bottega Veneta Bottega Veneta telové mlieko pre ženy 200 ml
Doprava zadarmo
200 ml
40,00

Kód: BTT0006 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 25. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 25. 2. 2019
Bottega Veneta Bottega Veneta
200 ml | 40,00

Popis parfému Bottega Veneta Bottega Veneta

Bottega Veneta je sofistikovaná, skvostne komponovaná vôňa zmyselného charakteru, ktorá evokuje na koži luxusný pocit. Je úplne nezabudnuteľná a rovnako ako ostatné vône od Bottega má ohromný jas a bohatý motív. V úvode nás uvíta bergamot spojený s ružovým korením, srdcu vládne jediný komponent a to jazmín, ktorý prechádza do dubového machu a pačuli. Tvorcom vône nie je nikto iný ako známy Michel Almairac.

O značke Bottega Veneta

Talianska značka Bottega Veneta sa preslávila tradičnou remeselnou výrobou produktov z ručne prepletanej kože. Od svojho vzniku v roku 1966 zaviedla nový štandard luxusu a o takmer pol storočia neskôr vydala svoju prvú vôňu. Parfémy Bottega Veneta sú nadčasové a určené pre výnimočné ženy a odvážnych mužov. Vyznačujú sa najcennejšími a najjemnejšími ingredienciami z celého sveta, ktoré zanechávajú trvalý dojem. Dizajn ich flakónov odkazuje na tradičnú benátsku výrobu skla, jeho nadčasovú krásu a príjemnú jednoduchosť.

Bottega Veneta kombinuje prepracovanú remeselnú výrobu s premyslenými inováciami, a tak zaručuje, že každý produkt je nielen krásny, ale aj dokonale funkčný. Estetika Bottega Veneta je rafinovaná, zmyselná a intenzívne osobná. Značka ctí individualitu, umožňuje nositeľovi odhaliť vnútornú silu a sebavedomie. Zaujme určite všetkých, ktorí dokážu oceniť výnimočnosť a zároveň majú radi luxus a sofistikovanosť talianskej módy.

Hodnotenie Bottega Veneta Bottega Veneta

Pridať novú recenziu

5.0
2 hodnotenie
2
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem