Bottega Veneta Bottega Venetatelové mlieko pre ženy

2×
Bottega Veneta Bottega Veneta telové mlieko pre ženy
Bottega Veneta Bottega Veneta telové mlieko pre ženy
Doprava zadarmo
200 ml
40,00

Kód: BTT0006 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 30. 3. 2020

Popis parfému Bottega Veneta Bottega Veneta

Bottega Veneta je sofistikovaná, skvostne komponovaná vôňa zmyselného charakteru, ktorá evokuje na koži luxusný pocit. Je úplne nezabudnuteľná a rovnako ako ostatné vône od Bottega má ohromný jas a bohatý motív. V úvode nás uvíta bergamot spojený s ružovým korením, srdcu vládne jediný komponent a to jazmín, ktorý prechádza do dubového machu a pačuli. Tvorcom vône nie je nikto iný ako známy Michel Almairac.

O značke Bottega Veneta

Talianska značka Bottega Veneta sa preslávila tradičnou remeselnou výrobou produktov z ručne prepletanej kože. Od svojho vzniku v roku 1966 zaviedla nový štandard luxusu a o takmer pol storočia neskôr vydala svoju prvú vôňu. Parfémy Bottega Veneta sú nadčasové a určené pre výnimočné ženy a odvážnych mužov. Vyznačujú sa najcennejšími a najjemnejšími ingredienciami z celého sveta, ktoré zanechávajú trvalý dojem. Dizajn ich flakónov odkazuje na tradičnú benátsku výrobu skla, jeho nadčasovú krásu a príjemnú jednoduchosť.

Bottega Veneta kombinuje prepracovanú remeselnú výrobu s premyslenými inováciami, a tak zaručuje, že každý produkt je nielen krásny, ale aj dokonale funkčný. Estetika Bottega Veneta je rafinovaná, zmyselná a intenzívne osobná. Značka ctí individualitu, umožňuje nositeľovi odhaliť vnútornú silu a sebavedomie. Zaujme určite všetkých, ktorí dokážu oceniť výnimočnosť a zároveň majú radi luxus a sofistikovanosť talianskej módy.

Recenzie Bottega Veneta Bottega Veneta