Prejsť na hlavný obsah
Boucheron Serpent Bohème parfumovaná voda pre ženy
Boucheron Serpent Bohème parfumovaná voda pre ženy
Boucheron Serpent Bohème parfumovaná voda pre ženy
Hlava
mandarínka, čierne ríbezle
Srdce
turecká ruža, jazmín sambac, ibištek
Základ
cist, pačuli, biele pižmo, santalové drevo
Druh vônekvetinová, cyprusová, pižmová

Oslnivá vôňa v oslnivom flakóne. To je parfumovaná voda Serpent Bohème, ktorá stelesňuje slobodného ducha, nezávislosť a odvahu vzoprieť sa konvenciám. Flakón bol inšpirovaný ikonickým náhrdelníkom od klenotníckej značky Boucheron. Vôňa, ktorú flakón ukrýva, je ale tým pravým klenotom – spája v sebe omamné kvetinové, pyžmové a cyprusové tóny.

  • kvetinová vôňa s drevitými tónmi
  • flakón inšpirovaný ikonickým náhrdelníkom od Boucheronu
  • pre nespútané ženy, ktoré sa neboja ísť za svojim

Zloženie vône
Po privoňaní najskôr ucítite sviežu vôňu mandarínky a čiernych ríbezlí. Potom sa rozvoňajú kvetinové tóny jazmínu, ibišteku a tureckej ruže. Najdlhšie vás bude sprevádzať hrejivá vôňa santalového dreva, pačuli a cistu ladanového.

Príbeh vône
Parfumovanú vodu Serpent Bohème vytvorila v roku 2020 parfumérka Anne Filipo ako doplnok ku kolekcii zlatých a diamantových šperkov značky Boucheron. Táto kolekcia, rovnako ako samotná vôňa, bola inšpirovaná ikonickým náhrdelníkom v tvare hada, ktorý zakladateľ značky Frédéric Boucheron venoval svojej žene ako ochranný talizman a symbol večnej lásky.

Anne Filipo našla tomuto symbolu nový význam. Vôňou Serpent Bohème s flakónom vo vzore hadej kože sa snaží evokovať nespútanosť, asertívnosť a nebojácnosť žien, ktoré sa neboja ísť si pevne za svojim cieľom.

BoucheronSerpent Bohème parfumovaná voda pre ženy

19×
AKCIA
37,90
Ušetríte 5%
90 ml
35,90

Na sklade | 39,89 / 100 ml, vr. DPH | Kód: BCH01680
1
Večerné doručenie
už zajtra štvrtok 18. 4. 2024
Osobný odber
piatok 19. 4. 2024