Bourjois Maxi Delight

bronzer

Bourjois Maxi Delight bronzer
Bourjois Maxi Delight bronzer
odtieň 01 Fair/ Medium Skin 18 g

Kód: BOU1474 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Bourjois Maxi Delight
odtieň 01 Fair/ Medium Skin 18 g

Popis kozmetiky Bourjois Maxi Delight

Bronzer Bourjois Maxi Delight dodá vašej pleti za okamih zdravo opálený vzhľad a pomôže definovať kontúry tváre.

Vlastnosti:

  • dodáva pleti prirodzene opálený vzhľad
  • jemná textúra splynie s pleťou a vytvára zamatový efekt
  • ľahko sa aplikuje aj roztiera do stratena
  • vďaka matnému efektu je vhodný aj na kontúrovanie tváre

Ako aplikovať:
Naneste pomocou väčšieho štetca so skosenými štetinami na miesta na tvári, na ktoré prirodzene padá tieň, ako pod lícne kosti, po stranách tváre či nosa alebo na vrch čela.

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.