Bourjois Volume Reveal

objemová riasenka so zrkadielkom

6×
Bourjois Volume Reveal objemová riasenka so zrkadielkom
Bourjois Volume Reveal objemová riasenka so zrkadielkom
Bourjois Volume Reveal objemová riasenka so zrkadielkom
odtieň Ultra Black 7,5 ml
6,30

Kód: BOU1357 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 20. 12. 2018
Osobný odber
už zajtra štvrtok 20. 12. 2018
Bourjois Volume Reveal
odtieň Ultra Black 7,5 ml | 6,30

Popis kozmetiky Bourjois Volume Reveal

S maskarou Bourjois Volume Reveal ľahko dosiahnete maximálny objem svojich rias. Vďaka unikátnej technológii, ktorá zabraňuje tvrdnutiu rias, môžete totiž farbu neobmedzene vrstviť.

Praktické zrkadlo zakomponované priamo na obale maskary vám zároveň umožní zdôrazniť svoj pohľad kedykoľvek v priebehu dňa.

Vlastnosti:

  • zamedzuje tvrdnutiu rias a umožňuje vrstviť farbu
  • dodáva extra objem a oddelí každú riasu
  • nevytvára hrčky a zanecháva riasy pružné a lesklé
  • prepožičia riasam ultra čiernu farbu
  • súčasťou maskary je praktické zrkadlo

Zloženie:

  • silikónový kaučuk – zabraňuje zlepovaniu rias
  • prírodné vosky – dodávajú lesk a pružnosť
  • minerálne pigmenty – zaisťujú intenzitu farby

Ako aplikovať:
Naneste po celej dĺžke rias kolmo k ich línii a prečešte. Pre dosiahnutie požadovaného objemu aplikujte ďalšie vrstvy.

Vlastnosti

Typ riasenky
pre objem
Vodoodolné
nie

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.