Britney Spears Fantasyparfumovaná voda pre ženy

40×
Britney Spears Fantasy parfumovaná voda pre ženy
Britney Spears Fantasy parfumovaná voda pre ženy
100 ml
19,99

Kód: BSP0020 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis parfému Britney Spears Fantasy
Zloženie

Nechajte sa zviesť do sveta fantázii s romantickou vôňou Britney Spears Fantasy. Rýdzo ženská vôňa, vďaka ktorej budete v každej spoločnosti neodolateľná. Vyšla v roku 2005 a odvtedy očarila mnoho dievčat a žien. Ako všetky vône Britney Spears aj táto parfumovaná voda pre ženy je hravá a očarujúca. Poddaj sa tejto ženskej fantázii a vyskúšaj omamnú kvetinovo-ovocnú vôňu aj ty.

  • kvetinová vôňa
  • ovocná vôňa
  • pre romantickú ženu
  • na každodenné nosenie

Zloženie vône
Najskôr vás očarí vôňa dule, litchi a osviežujúceho kiwi. Sladké srdce parfému tvorí biela čokoláda, nežný jazmín a orchidea, ktorú dopĺňa chutná vôňa cupcake. Neskôr ucítite aj podmanivé pižmo, kosatca a jemné drevité tóny.

Príbeh vône
Fantasy je druhou vôňou Britney Spears. Už aj samotný flakón je dôkazom toho, že je skutočným klenotom medzi parfémami. Výrazná ružová farba flakónu je doplnená kamienkami Swarovski. Bude ozdobou každej poličky s pafémami.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
dule, liči, kiwi
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
biela čokoláda, jazmín, cupcake, orchidea
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, koreň kosatca, drevité tóny
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Britney Spears

Parfémy Britney Spears | Britney Spears je v súčasnej dobe comebackovou speváčkou, ktorá sa snaží o znovuzrodenie svojej úspešnej kariéry. Svoju hudobnú éru začala v roku 1992 a svojimi popovými singlami si doslova podmanila celý svet. Značka Britney Spears sa však začala pomerne skoro objavovať i na obaloch rovnomenných parfémov. Vďaka tomu sa stala ďalšou z rady populárnych osobností, ktoré svojim menom začali produkovať a ponúkať osobnú značku parfémovaných vôd. Parfémy Britney Spears sa svojím spôsobom snažia kopírovať jej životný štýl. Môžete sa teda stretnúť s vôňami sviežimi a jemnými, ale aj s ponukou výrazných a dravých prísad.

Recenzie Britney Spears Fantasy