BrushArt Basic Pink

štetec na make-up

3×
BrushArt Basic Pink štetec na make-up
štetec na make-up
5,70

Kód: BRU1061 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 21. 5. 2019
Osobný odber
utorok 21. 5. 2019
BrushArt Basic Pink
štetec na make-up | 5,70

Popis kozmetiky BrushArt Basic Pink

Rovno strihaný štetec na make-up BrushArt Basic Pink je ideálny na vytvorenie jemného a prirodzeného vzhľadu vďaka rovnomernému nanášaniu. Hodí sa na aplikáciu krémového a tekutého make-upu alebo minerálneho púdru.  

Štetec jemne namočte do tekutého make-upu a naneste bodkovaním na niekoľko bodov na tvári. Krúživými pohybmi potom make-up rozotierajte, kým nedosiahnete požadovaný efekt. Vďaka technike nanášania pomáha zakryť póry a rovnomerne rozprestrieť vrstvu make-upu bez šmúh. Ak nechcete, aby štetec nasiakol veľa make-upu, trochu ho navlhčite pár kvapkami vody. 

Vlasy štetca sú vyrobené z vysokokvalitných syntetických vlákien. Štetce z kolekcie BrushArt Basic Pink sú vhodné aj na pokožku, ktorá je alergická na prírodný vlas.

Ako sa starať o štetce BrushArt? Ak používate štetce BrushArt každý deň, odporúčame ich čistiť raz týždenne. Pošúchajte štetce vo vlažnej vode spolu s jemným mydlom alebo v prípravku, ktorý je na tento účel určený. Snažte sa vyhnúť kovovej časti a rukoväti. Ak je v štetci usadený veľmi odolný make-up, môžete k šampónu pridať sódu. Nechajte štetce chvíľu namočené a potom ich pod tečúcou vodou vymyte, pokiaľ nebude stekajúca voda úplne čistá. Zvyšnú vodu potom z vlasov štetca opatrne vytlačte a vytvarujte vlasy do pôvodného stavu. Nechajte prirodzene uschnúť vo vodorovnej alebo zvislej polohe s vláknami smerom dolu. Správna starostlivosť predĺži vašim štetcom ich životnosť a zaručí správne nanesenie make-upu. 

O značke BrushArt

Kozmetické štetce BrushArt | BrushArt, ako už názov značky napovedá, premení každodenné líčenie doslova v umenie. Tieto štetce boli špeciálne vytvorené pre dokonalé nalíčenie tváre, očí i pier. Bezchybný make-up vyžaduje precióznosť v nanášaní, ktorú štetce BrushArt dosahujú za použitia kvalitných materiálov.
Ponuku značky BrushArt tvorí ucelená rada kozmetických štetcov pre akýkoľvek typ líčenia. Kolekcia BrushArt Eye je zameraná na štetce na líčenie očí a obočia, kolekciu BrushArt Face tvoria štetce na nanášanie líceniek, púdrov a make-upu, kolekcia BrushArt Lip je zameraná na štetce na nanášanie rúžov a leskov.