Burberry Her Intenseparfumovaná voda pre ženy

2×
Burberry Her Intense parfumovaná voda pre ženy
Burberry Her Intense parfumovaná voda pre ženy
100 ml
116,00

Kód: BUR08892 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis parfému Burberry Her Intense
Zloženie

Dolaďte svoj obľúbený outfit do dokonalosti, než vyrazíte do ulíc. Parfumovaná voda Burberry Her Intense vám dodá odvahu londýnskeho dievčaťa, ktoré si užíva energiu a krásu veľkomesta spočívajúcu v jeho kontrastoch. Intenzívne zážitky na seba nenechajú dlho čakať.

  • gurmánska ovocno-kvetinová vôňa s orientálnymi prvkami
  • pre odvážnu a sebaistú ženu
  • intenzívnejší variant vône Burberry Her uvedenej v roku 2018

Zloženie vône
Odvážna a súčasne elegantná vôňa Burberry Her Intense si vás získa šťavnatým úvodom v podaní černicových a čerešňových tónov. Potom sa prejaví jazmín, ktorý sa prezýva kráľ vôní, a presvedčí vás, že si dokonale rozumie s fialkou. Táto dvojica vytvára srdce vonnej kompozície. Naň plynulo nadväzujú hrejivé akordy cédra a benzoínu.

Príbeh vône
Po celosvetovom úspechu s vôňou Burberry Her stavil jej autor Francis Kurkdjian na neslabnúcu energiu Londýna aj vo svojom variante Intense. Prst na tep pulzujúcej európskej metropoly priložil tentoraz o niečo intenzívnejšie. Výsledkom je temnejšia, odvážnejšia a zmyselnejšia nástupkyňa tejto ikonickej vône. Do tmavších tónov je zahalený aj jej flakón.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
čerešňa, černice
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
fialka, jazmín
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
cédrové drevo, benzoin
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Burberry

Burberry – ikonická a rýdzo britská značka je doslova esenciou krajiny svojho vzniku. Vo svete módy aj parfémov dnes stelesňuje nadčasovú eleganciu, vycibrený štýl a odkaz na tradície.

Značka Burberry sa zrodila už v roku 1856, keď mladý Thomas Burberry začal pracovať v obchode s oblečením pre vonkajšie aktivity. Zameral sa na vývoj nových materiálov a v roku 1888 si svoju práve vynájdenú vodoodolnú, ale napriek tomu priedušnú látku gabardén nechal patentovať.

Praktické kúsky oblečenia Burberry ocenila napríklad výprava Roalda Amundsena pri ceste na južný pól. Dôstojníci slúžiaci v 1. svetovej vojne zas nosili kabátiky, ktoré sa stali vyhľadávanými aj medzi civilistami. V 50. rokoch sa potom značka stala dvorným dodávateľom britskej kráľovskej rodiny.

Ikonické logo s cválajúcim rytierom na koni a kockovaný vzor je už dlhé desaťročia zárukou prémiovej kvality, rovnako ako kozmetika a vôňa Burberry. Tradičné hodnoty značky v sebe skrýva každý parfém Burberry. Kúzlo britskej elegancie tak môžete na vlastnej koži sami vyskúšať aj vy.

Recenzie Burberry Her Intense