Burberry My Burberry Blacktelový krém pre ženy

Burberry My Burberry Black telový krém pre ženy
Burberry My Burberry Black telový krém pre ženy
190 ml

Kód: BUR07614 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Burberry My Burberry Black
Zloženie

Užite si luxusnú vôňu aj počas ranných a večerných rituálov v kúpeľni. Prípravok starostlivosti o telo Burberry My Burberry Black pohladí vaše zmysly a bude obľúbenou vôňou rozmaznávať aj vašu pokožku.

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí spoločne s vôňou ako darček
  • podporí intenzitu vône rovnakej kolekcie
  • zanecháva pokožku na dotyk zamatovo jemnú
  • zaisťuje dlhodobú hydratáciu a vláčnosť

Zloženie

Konzistencia
krém

O značke Burberry

Burberry – ikonická a rýdzo britská značka je doslova esenciou krajiny svojho vzniku. Vo svete módy aj parfémov dnes stelesňuje nadčasovú eleganciu, vycibrený štýl a odkaz na tradície.

Značka Burberry sa zrodila už v roku 1856, keď mladý Thomas Burberry začal pracovať v obchode s oblečením pre vonkajšie aktivity. Zameral sa na vývoj nových materiálov a v roku 1888 si svoju práve vynájdenú vodoodolnú, ale napriek tomu priedušnú látku gabardén nechal patentovať.

Praktické kúsky oblečenia Burberry ocenila napríklad výprava Roalda Amundsena pri ceste na južný pól. Dôstojníci slúžiaci v 1. svetovej vojne zas nosili kabátiky, ktoré sa stali vyhľadávanými aj medzi civilistami. V 50. rokoch sa potom značka stala dvorným dodávateľom britskej kráľovskej rodiny.

Ikonické logo s cválajúcim rytierom na koni a kockovaný vzor je už dlhé desaťročia zárukou prémiovej kvality, rovnako ako kozmetika a vôňa Burberry. Tradičné hodnoty značky v sebe skrýva každý parfém Burberry. Kúzlo britskej elegancie tak môžete na vlastnej koži sami vyskúšať aj vy.

Recenzie Burberry My Burberry Black