Bvlgari Omnia Coraltoaletná voda pre ženy

42×
Bvlgari Omnia Coral toaletná voda pre ženy
Bvlgari Omnia Coral toaletná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
83,50

Ušetríte 53%
65 ml
39,20

Kód: BVL0236 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 3. 4. 2020

Popis parfému Bvlgari Omnia Coral
Zloženie

Privoňajte si k tropickej zmesi plnej energie. Toaletná voda pre ženy Bvlgari Omnia Coral je inšpirovaná žiarivou farbou koralov a vyvolá vo vás spomienky na leto, slnko, prírodu a dobrodružstvo. Vydajte sa s touto sviežou vôňou za ďalšími zážitkami.

  • kvetinová vôňa s ovocnými tónmi
  • pre energickú ženu
  • hodí sa na každodenné nosenie

Zloženie vône
Citrusový bergamot na začiatku vône navodí vo vašej mysli letnú bezstarostnosť. Potom ucítite kvetinové akordy lekna a ibišteka, jemne osviežené šťavnatým granátovým jablkom. Na konci vône ucítite sofistikovanú zmes hrejivého cédra a pižma.

Príbeh vône
Zaujímavý flakón vône Bvlgari Omnia Coral, zložený z dvoch častí, je typický pre celý rad Bvlgari Omnia. Vôňa bola predstavená svetu na jar v roku 2012.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ibištek, lekno, granátové jablko
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, céder
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Bvlgari

Predstavte si nekonvenčné materiály, živé farebné kombinácie aj nezameniteľné motívy, ktoré sa snúbia s dokonale vyváženými tvarmi – to je značka Bvlgari. Jej módne aj kozmetické kúsky doplnia vašu osobnosť a padnú vám ako druhá koža.

Talianska módna firma Bvlgari vznikla v Ríme v roku 1884 vďaka mužovi menom Sotirio Bulgari, ktorého meno hrdo nesie dodnes. Značka tak už viac než 130 rokov prináša nielen luxusnú módu, módne doplnky, ale napríklad aj šperky v štýle Art Deco.

Bvlgari je však známe aj výrobou vôní. Nejeden parfum Bvlgari si svojou nezameniteľnou kompozíciou získal srdcia žien aj mužov po celom svete. Napríklad dámska vôňa Bvlgari Omnia, inšpirovaná žiarivými drahokamami, patrí dnes medzi legendy, ktoré sa rokmi dočkali mnohých rôznych obmien v podobe limitovaných aj stálych edícií.

Bvlgari je nielen symbolom dokonalosti, ale zároveň patrí aj medzi tie značky, ktorým nie je ľahostajný osud našej planéty. Aktívne sa podieľa na hľadaní ciest k trvalej udržateľnosti a zaujíma sa aj o rôzne ďalšie globálne výzvy.

Recenzie Bvlgari Omnia Coral

tracking pixel