Cartier La Panthèreparfumovaná voda pre ženy

64×
Cartier La Panthère parfumovaná voda pre ženy
Cartier La Panthère parfumovaná voda pre ženy
75 ml
60,20

Kód: CAR0588 | 1 ks na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis parfému Cartier La Panthère
Zloženie

Odvážna ako mačkovitá šelma, exkluzívna ako šperky slávneho klenotníctva a nespútaná ako sloboda sama osebe. To je parfumovaná voda pre ženy Cartier La Panthère, zmyselná vôňa, ktorá sa pre vás stane každodennou múzou a inšpiráciou. Jej noblesné tóny sa stanú luxusným doplnkom vašich každodenných outfitov a dokonale podčiarknu vašu charizmu.

  • kvetinová chypre vôňa
  • v luxusnom flakóne s motívom pantera
  • ideálna na nosenie po celý rok

Zloženie vône
Úvodné tóny patria sladkastému sušenému ovociu, citrusovým akordom bergamotu, šťavnatej rebarbore, sladkým jahodám a sladko korenenému anízu. Následne sa do popredia dostáva podmanivý ylang-ylang, romantická ruža, sladká hruška, horkastý kvet pomarančovníka a gardénie. Zmyselný záver sa nesie v netradičných tónoch machu, nezameniteľného pižma, kože a pačuli.

Príbeh vône
Odvážna a zmyselná parfumovaná voda pre ženy bola uvedená na trh v roku 2014. Jej originálny flakón nesie motív pantera, neohrozenej šelmy, ktorá je symbolom slávnej francúzskej značky Cartier, známej predovšetkým pre svoje luxusné šperky a hodinky.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
jahoda, rebarbora, aníz, sušené ovocie, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, gardénia, kvet pomarančovníka, ylang-ylang, hruška
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, koža, mach, pačuli
Druh vône
kvetinová, cyprusová

O značke Cartier

Parfémy Cartier | Cartier iste netreba dlho predstavovať. Ide totiž o jeden z vôbec najslávnejších šperkárskych domov na svete. Málokto však vie, že okrem luxusných náhrdelníkov, hodiniek, prsteňov atď. predáva aj kozmetiku.
Táto francúzska značka, založená v roku 1847 Louisom-Françoisom Cartierom, sa zameriava na tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí vyhľadávajú skutočne exkluzívny tovar a sú ochotní zaň platiť astronomické sumy. Klenoty od Cartiera zdobili a zdobia nielen mnoho slávnych hercov či spevákov, ale aj príslušníkov rôznych kráľovských rodín. Nákup parfémov Cartier vás však rozhodne nezruinuje. Ba práve naopak – ich cena je až prekvapivo nízka.
To isté sa však nedá povedať o flakónoch Cartier, ktoré sa na trhu objavili ešte o niekoľko desiatok rokov skôr než prvé dve vône (Must de Cartier a Santos de Cartier). Tieto úchvatné fľaštičky boli zdobené rýdzim zlatom a drahokamami a bežní smrteľníci si ich v žiadnom prípade nemohli dovoliť.
Cartier sa môže pochváliť tým, že ako jeden z veľmi mála výrobcov kozmetiky má svoju vlastnú parfumérku – slávnu Mathilde Laurent. Tá systematicky vyhľadáva najvzácnejšie a najkvalitnejšie ingrediencie a vytvára z nich popravde umelecké diela, ako Cartier L'Heure Vertueuse III, Cartier Baiser Volé, Cartier de Lune a ďalšie. Stojí za zmienku, že sa venuje tiež príprave parfémov tzv. „na mieru“, táto činnosť je extrémne náročná na trpezlivosť i čas.
Niektoré vône Cartier sú ostré, iné, naopak, sladké. Každá z nich je však plná nespútaných vášní. Napokon, názov vyššie spomínaného Baiser Volé možno preložiť ako „ukradnutý bozk“. Ak chcete podčiarknuť svoj pôvab a zmyselnosť, Cartier je pre vás bezpochyby tou správnou voľbou!
Značka Cartier iste zaujme všetkých jedincov, ktorí sa neboja dať priechod svojim emóciám, chcú vyskúšať parfémy od geniálnej Mathilde Lauren, zháňajú exkluzívnu, ale súčasne finančne dostupnú kozmetiku.  

Recenzie Cartier La Panthère

tracking pixel