Catrice Stylistceruzka na obočie s kefkou

10×
Catrice Stylist ceruzka na obočie s kefkou
Catrice Stylist ceruzka na obočie s kefkou
odtieň 030 Brow-n-eyed Peas 1,6 g
2,50

Kód: CTE1143 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 15. 4. 2020

Popis produktu Catrice Stylist
Vlastnosti

Ceruzka na obočie Catrice Stylist vám pomôže vytvoriť dokonale tvarované a plné obočie.

Vlastnosti:

  • zafarbí málo výrazné obočie
  • zaistí precíznu úpravu obočia v priebehu chvíľky
  • vrátane praktickej kefky
  • vytvára prirodzený efekt
  • dodá obočiu objem aj tvar

Použitie:
Aplikujte na obočie pomocou aplikačnej kefky od stredu tváre smerom von. Krátkymi ťahmi vykreslite a doplňte obočie do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Odtieň
hnedý

O značke Catrice

Dekoratívna kozmetika Catrice nadchne každú ženu, ktorá sa rada líči! Prvotriedne produkty, luxusné obaly a atraktívne ceny - to je kozmetika Catrice, ktorá je inšpirovaná aktuálnymi svetovými trendmi v líčení! Vďaka širokému výberu odtieňov hravo vykúzlite extravagantné líčenie aj klasický štýl. Filozofiou značky Catrice je prezentovať nespútanosť, mnohotvárnosť a pestrosť, ktorú si môže dopriať každá žena!
Značka Catrice je tiež veľmi obľúbená pre svoje exkluzívne limitované edície, ktoré sú navrhnuté v súlade s momentálnym štýlom prezentovaným na módnych mólach. Vďaka tomu môžete so značkou Catrice neustále objavovať a skúšať niečo nové! Všetky výrobky Catrice majú mimoriadne kvalitné zloženie, ktoré sa neustále obnovuje. Dekoratívna kozmetika Catrice je pravidelne kontrolovaná a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nie sú testované na zvieratách, čo platí nielen pre jednotlivé výrobky, ale aj pre jednotlivé zložky, ktoré sú používané pri ich výrobe.

Recenzie Catrice Stylist