Chloé L’Eautoaletná voda pre ženy

7×
Chloé L’Eau toaletná voda pre ženy
Chloé L’Eau toaletná voda pre ženy
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
100,00

Ušetríte 21%
100 ml
79,00

Kód: CHL03634 | Na sklade
1
Darček pre vás
Kúpte si ľubovoľnú vôňu Chloé nad 45 € a získate miniatúru toaletne vody Chloé L’Eau zadarmo.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Kuriérom GLS
streda 5. 8. 2020
Osobný odber
už zajtra utorok 4. 8. 2020

Popis parfému Chloé L’Eau
Zloženie

Nechajte prehovoriť bezstarostné dievča v sebe. S nenútenosťou a oslnivou sebaistotou zapôsobí toaletná voda Chloé L’Eau rovnako ako žena, pre ktorú je určená. Umocnite silné prepojenie vašej slobodnej mysle s esenciálnou divokosťou prírody.

  • kvetinová vôňa
  • pre slobodomyseľnú a sebaistú ženu
  • ideálna na denné nosenie

Zloženie vône
Pripravte sa na šťavnatý úvod, o ktorý sa postará grep v harmonickej spolupráci s kvetom liči. Srdce toaletnej vody otvára opojná magnólia a damašská ruža so svojím silne ženským prejavom. So zamatovým pohladením v závere prichádza cédrové drevo ruka v ruke s ambrou a pižmom.

Príbeh vône
Oslava jemnej ženskej krásy pokračuje. Sériu signifikantných vôní Chloé, ktoré si zamilovali ženy po celom svete, doplňuje toaletná voda, ktorej dominuje ruža a magnólia. Vôňa prichádza ako vyjadrenie spojenia slobodomyseľnej ženy s prírodou.

Aj v prípade Chloé L’Eau je ženskosť postavená na popredné miesto, čo dokazuje aj ružový flakón a škatuľka, v ktorej prichádza. Nadväznosť na predchádzajúce varianty Chloé je celkom zrejmá. Už na prvý pohľad to dokladá ružová mašlička a typické „plisovanie“ skleneného flakónu. Luxusný nádych vône prestupuje aj viečkom v elegantnom oblom tvare.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
grapefruit, kvet liči
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
damašková ruža, magnólia
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, cédrové drevo, ambra
Druh vône
kvetinová

Napísali sme o Chloé L’Eau
Články

O značke Chloé

Sloboda, ľahkosť a ženskosť – to sú princípy, ktoré značka Chloé ctí už od svojho založenia. Príbeh Chloé sa začal písať roku 1952 v Paríži, keď Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir uviedli na trh vlastnú módnu kolekciu. Patrili medzi priekopníkov uvoľnenia striktných požiadaviek haute couture a ponúkli svojim zákazníkom komfortnejšiu a zrozumiteľnejšiu líniu ready-to-wear.

V roku 1975 vydal módny dom prvý parfum, vôňu, ktorá evokuje romantickú dušu každej ženy. Značka Chloé sa ako jedna z mála sústredí len a výhradne na dámske vône. Vo svete Chloé jednoducho kraľujú ženy – sebavedomé, bezstarostné, romantické i zasnené.

Vydaním parfumovanej vody Chloé Chloé, ktorá nekompromisne ctí ženskosť, nežnosť a zvodnosť, sa značka nezmazateľne zapísala do parfumovej histórie. Charakteristické kvetinovo-drevité parfémy Chloé sa stali ikonickými a dnes na ne ženy po celom svete nedajú dopustiť.

Recenzie Chloé L’Eau