Chloé L’Eautoaletná voda pre ženy

5×
Chloé L’Eau toaletná voda pre ženy
Chloé L’Eau toaletná voda pre ženy
Doprava zadarmo
100,00

Ušetríte 20%
100 ml
79,90

Kód: CHL03634 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 27. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 27. 2. 2020
  • Popis parfému
  • Články
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Chloé L’Eau
Zloženie

Nechajte prehovoriť bezstarostné dievča v sebe. S nenútenosťou a oslnivou sebaistotou zapôsobí toaletná voda Chloé L’Eau rovnako ako žena, pre ktorú je určená. Umocnite silné prepojenie vašej slobodnej mysle s esenciálnou divokosťou prírody.

  • kvetinová vôňa
  • pre slobodomyseľnú a sebaistú ženu
  • ideálna na denné nosenie

Zloženie vône
Pripravte sa na šťavnatý úvod, o ktorý sa postará grep v harmonickej spolupráci s kvetom liči. Srdce toaletnej vody otvára opojná magnólia a damašská ruža so svojím silne ženským prejavom. So zamatovým pohladením v závere prichádza cédrové drevo ruka v ruke s ambrou a pižmom.

Príbeh vône
Oslava jemnej ženskej krásy pokračuje. Sériu signifikantných vôní Chloé, ktoré si zamilovali ženy po celom svete, doplňuje toaletná voda, ktorej dominuje ruža a magnólia. Vôňa prichádza ako vyjadrenie spojenia slobodomyseľnej ženy s prírodou.

Aj v prípade Chloé L’Eau je ženskosť postavená na popredné miesto, čo dokazuje aj ružový flakón a škatuľka, v ktorej prichádza. Nadväznosť na predchádzajúce varianty Chloé je celkom zrejmá. Už na prvý pohľad to dokladá ružová mašlička a typické „plisovanie“ skleneného flakónu. Luxusný nádych vône prestupuje aj viečkom v elegantnom oblom tvare.

Zloženie

Hlava
grapefruit, kvet liči
Srdce
damašková ruža, magnólia
Základ
pižmo, cédrové drevo, ambra
Druh vône
kvetinová

Napísali sme o Chloé L’Eau
Články

O značke Chloé

Sloboda, ľahkosť a ženskosť – to sú princípy, ktoré značka Chloé ctí už od svojho založenia. Príbeh Chloé sa začal písať roku 1952 v Paríži, keď Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir uviedli na trh vlastnú módnu kolekciu. Patrili medzi priekopníkov uvoľnenia striktných požiadaviek haute couture a ponúkli svojim zákazníkom komfortnejšiu a zrozumiteľnejšiu líniu ready-to-wear.

V roku 1975 vydal módny dom prvý parfum, vôňu, ktorá evokuje romantickú dušu každej ženy. Značka Chloé sa ako jedna z mála sústredí len a výhradne na dámske vône. Vo svete Chloé jednoducho kraľujú ženy – sebavedomé, bezstarostné, romantické i zasnené.

Vydaním parfumovanej vody Chloé Chloé, ktorá nekompromisne ctí ženskosť, nežnosť a zvodnosť, sa značka nezmazateľne zapísala do parfumovej histórie. Charakteristické kvetinovo-drevité parfémy Chloé sa stali ikonickými a dnes na ne ženy po celom svete nedajú dopustiť.

Recenzie Chloé L’Eau