Prejsť na hlavný obsah

Chopard

Chopard

Parfémy také drahocenné, sofistikované a elegantné ako klenoty či luxusné hodinky. Švajčiarsku kvalitu a tradíciu vnáša do sveta dámskych a pánskych vôní prestížna značka Chopard. Pôvodne šperkárska a hodinárska rodinná firma nezaprie svoje korene – každý jej parfém je exkluzívnym voňavým klenotom vo fľaštičke, ktorá pripomína drahý kameň a ozdobí tak nielen vás, ale aj váš toaletný stolík.

Vznik značky Chopard sa spája s rokom 1860, keď švajčiarsky hodinár Louis-Ulysse Chopard začal s výrobou vysoko presných vreckových hodiniek. V 60. rokoch 20. storočia jeho vnuk Paul-André Chopard spoločnosť predal nemeckému klenotníkovi Karlovi Scheufeleovi III., ktorý sa so svojou rodinou postaral o rozšírenie značky. Jeho dcéra Caroline Scheufele sa v roku 1986 rozhodla vytvoriť spojenie medzi drahým kameňom a parfémom, a tak svetlo sveta uzrel Chopard Happy Diamonds inšpirovaný diamantom v 18-karátovom zlate. Na tento debut v odbore parfumérstva potom nadviazal celý rad exkluzívnych parfémov.

Medzi svetoznáme vône patrí napríklad dámska parfumovaná voda Chopard Cašmir, ktorá v roku 1992 doplnila rovnomennú kolekciu šperkov. Veľkej obľube sa teší aj parfém Chopard Wish v elegantnom flakóniku v tvare vybrúseného diamantu. Jednými z najtradičnejších pretekov klasických a vintage áut je inšpirovaná pánska vôňa Chopard Mille Miglia. Značka Chopard od roku 1998 zdobí aj filmové hviezdy festivalu v Cannes. Ako na červenom koberci si budete pripadať aj vy vďaka voňavým klenotom. Patrí medzi ne pánska vôňa Chopard Oud Malaki a dámska Chopard Love Chopard, Chopard Brilliant Wish či Chopard Happy Spirit.

celý text skryť text