CC krém - viete čo je to?

CC krém - viete čo je to?

cc krém

Už ste počuli o nových CC krémoch? Ak ešte nie, prečítajte si nasledujúci článok, v ktorom sa dozviete všetko o novom fenoméne v oblasti dekoratívnej kozmetiky, ktorý si už za krátku chvíľu stihli obľúbiť ženy na celom svete!

Aký je rozdiel medzi BB a CC krémom ?

Nie je to tak dávno, čo sa na trhu objavili dnes už známe a veľmi obľúbené BB krémy. Majú totiž hneď niekoľko výhod - perfektne hydratujú pleť a obsahujú podkladovú bázu, make - up, rozjasňovač a slnečný filter. Používanie BB krému je teda veľmi praktické, jednoduché a rýchle. Všetko dôležité pre vašu pleť tak nájdete v jednej tube. BB krém sa dobre rozotiera a na pokožke tváre vyzerá veľmi prirodzene - preto si ho veľké množstvo žien obľúbilo a zvykli si ho používať takmer denne. Aj keď má BB krém veľa skvelých vlastností, je bohužiaľ vhodný len pre pleť, ktorá netrpí viditeľnými nedokonalosťami, ako sú vyrážky alebo kruhy pod očami. Pre dokonalý vzhľad sa preto v prípade BB krémov musel ešte použiť korektor alebo trocha klasického make - upu. Kozmetický priemysel sa ale neustále vyvíja a posúva vpred. Výrobcovia dekoratívnej kozmetiky sa preto rozhodli tento nedostatok BB krému vyriešiť a v roku 2013 sa na trhu objavili prvé CC krémy, ktoré dokážu splniť všetky požiadavky pre dokonalé krytie a výživu pleti .

Výborné krycie a vyživujúce vlastnosti!

Jedinečnosť nových CC krémov ( Colour Control alebo Colour Correction ) spočíva v tom, že okrem všetkých skvelých vlastností a prísad známych BB krémov, majú oveľa ľahšiu a dlhotrvajúcu textúru, ktorá vyniká lepšími krycími schopnosťami a skvelým zjednocujúcim efektom. CC krém tiež obsahuje jedinečné vyživujúce látky, ako je napríklad vitamín C. Niektoré CC krémy obsahujú aj špeciálnu anti-aging zložku a sú tak vhodné aj pre zrelšiu pleť .

Vyskúšajte nový CC krém od Max Factor!

S exkluzívnym CC krémom prichádza v tomto roku na trh aj obľúbená profesionálna značka Max Factor, ktorá vždy vyniká svojimi kvalitnými výrobkami. Nový krém Max Factor Colour Correcting Cream CC v sebe dokonale spája make-up s výživou a poskytuje pleti korekciu jej nedostatkov ihneď po nanesení. Výsledkom je potom zdravý, prirodzený a žiarivý vzhľad pleti bez akýchkoľvek viditeľných nedokonalostí .

Max Factor Colour Correcting Cream CC obsahuje exkluzívne prírodné zložky, ako je napríklad extrakt z šípovej ruže alebo výťažok z uhoriek a rakytníka. CC krém dokonale hydratuje a zjednotí vašu pleť a zároveň ju ochráni pred slnečným žiarením špeciálnym ochranným faktorom SPF 10.

Vďaka používaniu CC krému budete vždy ľahko nalíčená, bez nutnosti zdĺhavého postupného nanášania krému, make-upu a korektoru. S CC krémom tak ušetríte veľa času a navyše sa vám pohodlne vojde do každej kabelky, čo oceníte nielen pri každodennom zhone, ale aj pri cestovaní. S CC krémom tak budete krásna v každej situácii a každodenné líčenie si bez neho nebude vedieť predstaviť.