Krém s hadím jedom - dali by ste si na pleť jed?

Čo všetko by ste urobili, aby ste sa zbavili vrások? Napadlo by vás použiť na svoju tvár jed? Krém s hadím jedom uvoľňuje svalové napätie a omladzuje pleť. Akokoľvek znie názov tohto produktu strašidelne – hadí jed nielen vyhladzuje hlboké mimické vrásky, ale tiež predchádza tvorbe nových vrások. Z týchto dôvodov sa mu často hovorí prírodný botox. Na rozdiel od klasického botoxu však pôsobí prirodzene a nenarušuje štruktúru tváre.
Krémy a séra s obsahom hadieho jedu sú teraz celosvetovým hitom. Na americkom aj európskom kontinente ho odporúča rada celebrít – napríklad herečka Gwyneth Paltrow, Drew Barrymore, Katie Holmes alebo Cheryl Cole. Zmienené herečky sú známe svojou dokonale hladkou pleťou. Nielen, že sa botoxové aplikácie stávajú zastaranými, ale ich možné negatívne následky budete potom len ťažko napravovať. Krémy a séra s hadím jedom využívajú len prírodné zložky z hadieho jedu - pôsobia preto úplne prirodzene.

jed1

Ako krémy s hadím jedom fungujú?

Ako asi viete, jed v žľazách hadov paralyzuje svaly a primárne slúži k lovu koristi. Nemusíte sa vôbec obávať, do krému sa pridáva len výťažok z hadieho jedu. Jedná sa o extrahovaný polypeptid, ktorý je tvorený veľkým množstvom telu prirodzených aminokyselín a bielkovín.
Ako pleť postupom času starne, svaly na lícach ochabnú a kontúry tváre sú menej výrazné. Krém s hadím jedom pomáha všetkým týmto príznakom. Používaním krému pravidelne dvakrát denne sú mimické vrásky okolo očí a úst menej výrazné, pleť je hladšia ako na pohľad, tak na ohmat. Krém sľubuje vyhladenie aj hlbokých mimických vrások, prezýva sa často „prírodný botox“.
Hadí výťažok pôsobí okamžite, odporúča sa preto používať aj pod make-up pred spoločenskými udalosťami alebo jednoducho v situáciách, kedy chcete mať pleť okamžite prežiarenú a vypnutú.
Krémy s hadím jedom, ktoré môžete zakúpiť na notino.sk obsahujú tiež kyselinu hyaluronovú, retinol, koenzým Q 10, kolagén a elastín, vitamíny B a E, ktoré chránia pleť proti predčasnému starnutiu v dôsledku nadmerného UVA a UVB žiarenia. Krém teda obsahuje všetko, čo starnúca pleť potrebuje.

Účinky krému:

  • Redukuje vrásky a jemné výrazové linky
  • Revitalizuje a regeneruje pleť
  • Rozjasňuje a zjednocuje tón pleti
  • Hydratuje do hĺbky

Účinky hadieho jedu nie sú žiadnou novinkou

Liečivé účinky hadieho jedu poznali už naše babičky. Masť s výťažkami zo zmijieho jedu sa hojne používa pri bolestiach kĺbov a chrbtice. Napomáha celkovej regenerácii kože a prispieva k zdravému vzhľadu pokožky. Podobným spôsobom funguje tiež pleťový krém – pôsobí na svaly a spojivá v koži. Bez toho, aby akokoľvek deformoval mimické výrazy tváre, vyhladzuje výrazové linky v tvári.