Predstavujeme päť najlepších BB krémov na trhu!

BB krémy sa stali veľkým kozmetickým hitom približne pred štyrmi rokmi a od tej doby sa stále držia na vrchole. BB krém je beauty/blemish balm – univerzálny balzam, ktorý vám nielen vykúzli dokonalú pleť, ale zároveň sa o ňu aj stará. BB krém zjednocuje tón pleti, hydratuje, rozjasňuje, vyhladzuje drobné nedostatky, ako sú vrásky, pupienky, kruhy pod očami alebo rozšírené póry a chráni pred UV žiarením. Aspoň také by mali mať podľa reklamných sloganov účinky. Mal by vám stačiť jeden BB krém a ostatné kozmetické produkty môžete vyhodiť do koša. Toto (a niekedy ešte viac) sľubujú snáď všetky BB krémy, ale len niektoré z nich sú natoľko dobré, aby to zvládli – a tie vám chcem predstaviť. Vybrala som pre vás päť najlepších BB krémov, ktoré stoja za to, aby ste si ich zaobstarali, pretože po nich budete mať pleť naozaj perfektnú.

BB krémy

Nivea Skin Care BB krém

Veľkým a milým prekvapením bol pre mňa BB krém Nivea Skin Care, ktorý prekonal BB krémy od mnohých drahších značiek. Tento BB krém sľubuje hneď päť funkcií naraz – hydratuje a rozjasňuje pleť, zjednocuje tón pleti, sťahuje póry, kryje nedokonalosti a chráni pred UV žiarením (UV filter 10). A nielenže má krém pohodlné dávkovanie a hustú konzistenciu, ktorá sa veľmi dobre rozotiera, ale sa aj rýchlo vstrebáva a veľmi príjemne vonia. A aké výsledky s ním dosiahnete? Krém výborne zjednotí tón pleti a dobre kryje. Pleť navyše vyzerá prirodzene a nie ako po použití make upu. Bola som veľmi spokojná aj s hydratačnými schopnosťami tohto krému. Je síce pravda, že behom dňa je potrebné pleť ľahko prepudrovať, ale v tom by som problém rozhodne nevidela. A jeho nízka cena je tiež len ďalším veľkým plusom.

La Roche-Posay Hydreane BB krém

Tento krém má skvelú konzistenciu. La Roche-Posay Hydreane BB krém nie je veľmi tekutý ale ani príliš hustý a veľmi dobre sa rozotiera aj vstrebáva. Navyše je jemný a ľahký, pokožku nemastí ani nezaťažuje, ale naopak ju upokojuje. Má vynikajúce hydratačné a krycie schopnosti. Navyše má aj pomerne vysoký ochranný UV filter – 20. Pre mňa je to BB krém číslo jedna!

Vichy Idéalia BB krém

Výhodou tohto BB krému je hlavne to, že vašu pleť nádherne rozjasní, takže nevyzerá unavene a je krásne žiarivá. Navyše pleť zjednocuje a maskuje jej drobné nedokonalosti. Konzistencia BB krému Vichy Idéalia je veľmi dobrá, krém sa jednoducho rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. Navyše po dlhodobom používaní pôsobí aj ako redukcia vrások, takže ho odporúčam hlavne pre zrelú pleť – simuluje účinok denného krému proti vráskam.

Garnier Miracle Skin Perfector BB krém

Vynikajúci BB krém za úžasnú cenu – Garnier Miracle Skin Perfector má trošku hutnejšiu konzistenciu, ale celkom rýchlo sa vstrebáva a dostatočne kryje a hydratuje. Zdal sa mi trochu mastnejší, takže ho odporúčam používať pre suchšiu pleť, pretože inak sa môžete behom dňa jemne lesknúť. Pokiaľ máte zmiešanú pleť, potom sa mu radšej vyhnite. Alebo môžete vyskúšať BB krém pre pleť so sklonom k akné Garnier Pure Active, ktorý nielenže nedokonalosti pleti maskuje, ale zároveň pôsobí ako ich prevencia.

Olay Total Effects BB krém

Úžasná denná hydratačná starostlivosť, ktorá zároveň pleť omladzuje. Prímesou tohto BB krému je legendárny make up Max Factor, ktorý dodá pleti zdravý a prirodzený tón. Krém perfektne kryje, hydratuje a vyživuje. Krásne, ale dosť výrazne vonia, takže ak nemáte pri krémoch výraznú vôňu rady, tak vám tento BB krém neodporúčam. Jediné, čo by som BB krému Olay Total Effects vytkla, je nepraktické balenie a dávkovač. Ale účinky sú úžasné a tak tento drobný nedostatok vykompenzujú.

Scarlett