Tipy na darček pre muža na Vianoce

vianočný darček pre muža

Máte pocit, že chlapa kozmetikou príliš nenadchnete? Opak je pravdou! Že správny chlap má byť cítiť potom, dnes už rozhodne neplatí. Dnešní páni si dávajú na svojom vzhľade poriadne záležať. Vyberte im niečo osobité alebo so štipkou humoru a máte úspech zaručený. Inšpirujte sa našimi tipmi na najlepšie vianočné darčeky pre mužov.

Darček pre priateľa alebo manžela

Vianočný darček pre partnera môžete poňať tak trochu prefíkane. Nemusí byť totiž určený len pre neho, ale pre vás oboch. Pozrite na voňavé masážne olejčeky alebo zmyselné prípravky do kúpeľa. Hneď po Štedrom dni si môžete sviatočnú pohodu spestriť príjemnými chvíľami vo dvojici.

Ak máte doma bradáča, potom siahnite po starostlivosti o bradu. Kvalitné vosky, balzamy, oleje, mydlá, zastrihávače či kefy na bradu potešia každého chlapa, ktorý je hrdý na svoju pestovanú bradu. A čo ešte celá sada starostlivosti o bradu v luxusnom štýlovom vyhotovení?

darčeková sada starostlivosti o bradu

Parfém je tiež perfektný darček pre muža. Ale nielen taký hocijaký! Zapátrajte medzi niche parfémami a vyberte mu unikátnu osobitú vôňu, ktorú by si sám nekúpil!

Darček pre otca na Vianoce

S výberom vhodného darčeka pre otecka bojujeme azda všetci. Vymýšľať každý rok niečo nové a nevšedné dá občas poriadne zabrať. Skúste vybrať napríklad špeciálny elektrický strojček na holenie s celým radom pokročilých funkcií a zaujímavým dizajnom! Aktuálnym hitom sú strojčeky s motívom Star Wars, ktoré potešia každého nadšeného fanúšika. K strojčeku môžete prihodiť aj nejakú peknú darčekovú sadu s prípravkami po holení a máte pekný komplet.

darčeková sada na holenie

Skvelý nápad je aj darčeková sada parfémov v luxusnom balení. Parfém a k nemu napríklad sprchovací gél, balzam alebo dezodorant oteckovi znásobia pôžitok z jeho obľúbenej vône. Určite ho potešíte rokmi preverenou kvalitou, ako je Davidoff Cool Water Man s osviežujúcou vodnou vôňou!

darčeková sada s parfémom

Vianočný darček pre dedka

Kolínska pre dedka je pod stromčekom jednoducho klasika. Tou nikdy nič nepokazíte. Ale môžete skúsiť aj niečo iné. V poslednom čase letí tradičné mokré holenie a váš dedo si určite pamätá časy, keď štetku na holenie a klasický strojček na žiletky používali všetci. Pripomeňte mu jeho mladosť. Napríklad so sadou HAWKINS & BRIMBLE Natural Grooming!

darčeková sada na holenie

Ak ste fanúšikom praktických vianočných darčekov, potom dedovi vyberte zastrihávač chĺpkov v nose! Praktická je aj sada starostlivosti o nohy s elektrickým pilníkom na chodidlá. A čo tak pridať ešte nejakú drobnosť, ako je antiperspirant alebo šampón?

Darček pre brata na Vianoce

Aj bračeka potešíte nejakou tou kozmetikou alebo parfémom. Stačí sa trochu zamyslieť. Hodilo by sa mu niečo na styling vlasov, pleťová kozmetika alebo parfém od jeho obľúbenej značky áut? Ak patrí k tým, ktorí si radi posedia s kamarátmi pri pive, skúste kozmetiku s pivnou tematikou. Tá mu určite vyčarí úsmev na tvári.

Perfektný darček pre brata je aj elektrická zubná kefka alebo kvalitná starostlivosť o zuby všeobecne. Mrknite napríklad na sadu Swissdent Pure Promo Kit s kefkou, pastou a ústnou vodou.

Darček pre kamaráta alebo kolegu

Dajte do vianočných darčekov trochu vtipu! Dobrého kamaráta rozosmejete napríklad darčekovou sadou do kúpeľa s kačičkou! A ak hľadáte skôr klasickejší vianočný darček pre kolegu, skúste napríklad obľúbený pánsky parfém, parfémovú sadu a pre skutočných milovníkov vôní sadu miniatúr parfémov!

darčeková sada prípravkov do kúpeľa

A nezabudnime ani na prípravky na vlasy. Pekná sada so šampónom, kondicionérom alebo stylingovým gélom sa určite hodí vždy.

Presvedčte sa sami, že kozmetika a parfémy môžu byť skvelé darčeky pre mužov na Vianoce!