Veľký test rúžov: Ktoré sú naozaj nestierateľné?

rúže

Dámy, nehovorte, že sa vám také situácie nestávajú. Ráno odchádzate do práce, doladíte svoje líčenie do dokonalosti krásnym výrazným rúžom a ste ready vyraziť. Ešte sa na podpätku otočíte, aby ste sa rozlúčili so svojou drahou polovičkou. Tá však začne „prskať“, čo to zas na tých ústach máte, a hneď siaha po obrúsku zotrieť si otlačok. V práci sa neustále kontrolujete, či všetko drží na svojom mieste. Pri dôležitej prezentácii ste celé nervózne, či kolegovia naozaj pozorne počúvajú alebo sa skôr pozerajú, ako vám váš obľúbený červený rúž najskôr cestuje mimo pier. Večeru s partnerom si nemôžete dostatočne vychutnať, pretože vás obmedzuje nevyspytateľný nános farby, a na párty si svoj pohár určite spoznáte, pretože je celý ozdobený odtlačkami vašich pier. Toľko nepohodlných momentov v jednom dni, čo s tým? Aby ste tieto zázraky nemuseli metódou pokus-omyl zložito hľadať, vyskúšali sme desiatky a desiatky produktov na pery za vás a vybrali tie, ktoré pri bežnom používaní nezanechávajú odtlačok ani na koži, ani na pohári, a umožnia vám byť sexy bezpečne po celý deň!

rúže

Kryolan Basic Lips

Nemecká značka Kryolan nie je len takou obyčajnou značkou. Ich výrobky sa už desaťročia skloňujú vo všetkých pádoch vo filmovom a divadelnom priemysle. Dôkazom nech je napríklad holandská speváčka Simone Simons, ktorá svoje pery na väčšine koncertov zahaľuje do tekutého rúžu v odtieni Rock. Práve túto výraznú farbu Basic Lips sme otestovali a môžeme potvrdiť, že výdrž je úžasná. Dajte si len pozor, aby ste produktu nenaniesli zbytočne mnoho a nezačal sa mrviť – stačí iba jedna ľahká vrstva. Ide podľa nás o najzvodnejší kúsok z celého výberu, ideálne predovšetkým do spoločnosti.

theBalm Meet Matt(e) Hughes

Meet Matt(e) Hughes funguje podobne ako Basic Lips od Kryolanu. Nanesiete tekutý rúž, ktorý po chvíľke zmatnie a na perách sa uzamkne. Môžete vybozkávať partnera či svojho drobca do zbláznenia a produkt aj tak nemá šancu opustiť vami vymedzený priestor. Hranice tu určujete vy!

L’Oréal Paris Color Riche La Palette Glam

Možný program celého dňa už sme si načrtli. Najprv práca, potom spoločenská večera, potom možno ešte večierok… Na to jedna farba mnohokrát nestačí – toľko príležitostí si ich žiada prestriedať viac. Ťahať so sebou polovicu kozmetickej taštičky asi nie je práve najpraktickejšie. Preto tu máme paletku na pery od L’Oréal so šiestimi úžasne sýtymi farbami, ktoré vás prevedú celým dňom či pokojne od rána až do rána.

rúže

Maybelline SuperStay Matte Ink

Pokiaľ túžite po klasických červených, ale aj matných odtieňoch, tak je tu pre vás SuperStay Matte Ink. Textúra je matná, no stále s trochou hydratácie, takže z vašich pier nebudú po celodennom nosení sušienky. Tento rúž je novinkou tohto roka a spolu s ním na perách a v kabelke budete kráľovnou nejedného večierka!

Artdeco Magic Fix

Všetky vyššie zmienené výrobky vás síce zaujali, ale vy už tú svoju vyvolenú farbu máte a vzdať sa jej skrátka nechcete? Aj keď vás predsa len tou výdržou dosť trápi? Priali by ste si, aby sa stal zázrak a jej vlastnosti sa zmenili? Vaše prianie vám splní fixatér rúžu od Artdeca. Naneste ho na akýkoľvek svoj rúž a tešte sa z toho, že vám v kozmetickej taštičke vlastne už dávno leží ten váš dokonalý!

Voilà. Myslím, že nech už dávate prednosť lesklým či matným perám, tuhým či tekutým verziám alebo výraznému či nežnému líčeniu, z našej ponuky si určite vyberie každá z vás.