CLEAN Clean Airtoaletná voda unisex

CLEAN Clean Air toaletná voda unisex
CLEAN Clean Air toaletná voda unisex
Doprava zadarmo
60 ml
38,90

Kód: CLN1192 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 24. 2. 2020
Osobný odber
sobota 22. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému CLEAN Clean Air
Zloženie

Unisex toaletná voda Clean Air je čistá univerzálna vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť, samostatne či ako doplnok k iným vôňam. Jemne zvýrazní vašu jedinečnosť, zdvihne vám náladu a umožní prežiť každý deň naplno.

  • kvetinovo-drevitá vôňa
  • pre pohodových mužov a ženy s veľkou osobnosťou
  • ideálna na každodenné nosenie

Zloženie vône
Najskôr vás vôňa osvieži šťavnatými esenciami kyslého citróna, talianskeho bergamotu a tóny likéru z čiernych ríbezlí Cassis. Po odznení vrchných tónov sa kompozícia prenesie do sladšej a hladšej roviny vďaka elegantným fréziám a ružiam, ktoré doplňuje tropický kokos. V základe sa všetko zaobalí sladkou tonkou a pižmom, ale vôňa Clean Air aj tu zostáva ľahká a svieža vďaka radostným slnečniciam a akordu čistého letného vzduchu.

Zloženie

Hlava
taliansky bergamot, citrón, cassis
Srdce
kokos, ruža, frézia
Základ
pižmo, fazule tonka, vzdušné tóny, slnečnica
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke CLEAN

Parfémy Clean sú tou pravou voľbou pre všetkých milovníkov minimalizmu. Predstavujú protipól často predizajnovaných a vonnými zložkami prehltených vôní. Vyznačujú sa čistotou, jednoduchosťou a nekomplikovanosťou. Vďaka tomu ich možno medzi sebou vzájomne kombinovať a vytvárať tak osobité kreácie. Každý Clean parfém pripomína niečo povedomé. Vyvolá vo vás hrejivé spomienky na milé životné situácie, keď ste sa cítili príjemne, komfortne a plní radosti.

Clean je navyše jednou z úplne prvých „zelených“ parfumových značiek. Obdivuje krásy zeme a čerpá z nej inšpiráciu pre svoju tvorbu. Aj preto sa zaviazala, že jej produkty budú vždy k prírode ohľaduplné. Vône Clean sú vhodné aj pre alergikov, pri kontakte s pokožkou nie sú dráždivé a neobsahujú žiadne živočíšne ingrediencie. Flakóny sú vyrobené z recyklovaného aj recyklovateľného skla.

Recenzie CLEAN Clean Air