CLEAN Clean Airtoaletná voda unisex

CLEAN Clean Air toaletná voda unisex
CLEAN Clean Air toaletná voda unisex
60 ml
32,50

Kód: CLN1192 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
pondelok 6. 7. 2020

Popis parfému CLEAN Clean Air
Zloženie

Unisex toaletná voda Clean Air je čistá univerzálna vôňa, ktorá sa hodí na každú príležitosť, samostatne či ako doplnok k iným vôňam. Jemne zvýrazní vašu jedinečnosť, zdvihne vám náladu a umožní prežiť každý deň naplno.

  • kvetinovo-drevitá vôňa
  • pre pohodových mužov a ženy s veľkou osobnosťou
  • ideálna na každodenné nosenie

Zloženie vône
Najskôr vás vôňa osvieži šťavnatými esenciami kyslého citróna, talianskeho bergamotu a tóny likéru z čiernych ríbezlí Cassis. Po odznení vrchných tónov sa kompozícia prenesie do sladšej a hladšej roviny vďaka elegantným fréziám a ružiam, ktoré doplňuje tropický kokos. V základe sa všetko zaobalí sladkou tonkou a pižmom, ale vôňa Clean Air aj tu zostáva ľahká a svieža vďaka radostným slnečniciam a akordu čistého letného vzduchu.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
taliansky bergamot, citrón, cassis
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kokos, ruža, frézia
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, fazule tonka, vzdušné tóny, slnečnica
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke CLEAN

Parfémy Clean sú tou pravou voľbou pre všetkých milovníkov minimalizmu. Predstavujú protipól často predizajnovaných a vonnými zložkami prehltených vôní. Vyznačujú sa čistotou, jednoduchosťou a nekomplikovanosťou. Vďaka tomu ich možno medzi sebou vzájomne kombinovať a vytvárať tak osobité kreácie. Každý Clean parfém pripomína niečo povedomé. Vyvolá vo vás hrejivé spomienky na milé životné situácie, keď ste sa cítili príjemne, komfortne a plní radosti.

Clean je navyše jednou z úplne prvých „zelených“ parfumových značiek. Obdivuje krásy zeme a čerpá z nej inšpiráciu pre svoju tvorbu. Aj preto sa zaviazala, že jej produkty budú vždy k prírode ohľaduplné. Vône Clean sú vhodné aj pre alergikov, pri kontakte s pokožkou nie sú dráždivé a neobsahujú žiadne živočíšne ingrediencie. Flakóny sú vyrobené z recyklovaného aj recyklovateľného skla.

Recenzie CLEAN Clean Air