Clinique Happy in Bloom 2012parfumovaná voda pre ženy

Clinique Happy in Bloom 2012 parfumovaná voda pre ženy
Clinique Happy in Bloom 2012 parfumovaná voda pre ženy
50 ml

Kód: CNE0034 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Stačí nakúpiť produkty od Clinique aspoň za 40 € a máte ich s 15 % zľavou pri použití kódu clinique15sk.
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Clinique Happy in Bloom 2012
Zloženie

Perfektný parfum Clinique Happy in Bloom je ľahšou verziou mimoriadne obľúbeného parfumu. Autori vône si položili nesmierne ťažkú otázku. Pýtali sa samých seba: „Kde sa nachádza šťastie?“
Odpoveď, na ktorú po dlhej dobe prišli znie, že šťastie v kvetoch rastie. V tomto prípade je to naozaj pravda. Tento znamenitý parfum vyvoláva úsmev široký od ucha k uchu, aj len taký jemný potmehúdsky. Je tiež zdrojom eufórie, radosti zo života a nekončiaceho elánu. Jeho čarovná formula dokáže stimulovať vaše zmysly, vyhľadáva pozitívne vnemy, a tým vám zaručí dobrú náladu po celý deň. A nielen vám, ale aj všetkým s ktorými sa stretnete, pretože dobrá nálada a radosť je chytľavá.

Svieža kvetinová vôňa je namiešaná z tónov žltej slivky, omamnej frézie a nežnej konvalinky. Základ tvoria drevité akordy a esencia mimózy.

Jemný parfum Clinique Happy in Bloom je manuálom, v ktorom sa dozviete postup, aby ste boli každý deň šťastná. Nie je to nič zložité. Stačí naniesť a určite celá rozkvitnete od šťastia!

Zloženie

Hlava
slivka, zelené tóny, vodné tóny, ovocné tóny
Srdce
frézia, konvalinka, mimóza
Základ
ambra, drevité tóny
Druh vône
kvetinová, vodná

O značke Clinique

Značku Clinique založila v roku 1968 Estée Lauder. Podnetom pre ňu bol rozhovor s dermatológom uverejnený v módnom magazíne Vogue. Otázka položená v článku ju inšpirovala k vytvoreniu prvotriednej hypoalergénnej kozmetiky pre akýkoľvek typ pleti.

Kozmetika Clinique ponúka sériu produktov pre dokonalý make-up, dámske a pánske vône a kompletnú starostlivosť o pleť a telo pre ženy aj mužov. Všetky produkty ošetrujúcej kozmetiky Clinique sú 100 % neparfumované a boli podrobené prísnym testom na alergie. Sú preto vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleť.

Sila prípravkov vychádza z ucelených kozmetických radov, ktoré vyvíjajú priamo dermatológovia. Unikátny je ich skrášľujúci koncept starostlivosti o pleť Clinique v 3 krokoch. Aj preto predstavuje kozmetika Clinique ideálnu cestu k tej najvhodnejšej a najľahšej každodennej starostlivosti. Vyskúšajte účinky tejto kozmetickej značky, ktorá sa prispôsobí potrebám presne vašej pleti.

Recenzie Clinique Happy in Bloom 2012