Clive Christian No. 1parfumovaná voda pre mužov

1×
Clive Christian No. 1 parfumovaná voda pre mužov
Clive Christian No. 1 parfumovaná voda pre mužov
50 ml
600,30

Kód: CCH0100 | 1 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
piatok 2. 10. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 1. 10. 2020

Popis parfému Clive Christian No. 1
Zloženie

Najlepšia z najlepších – to je parfumovaná voda pre mužov Clive Christian No. 1. Jej názov dokonale definuje tvorivosť, remeselné spracovanie a tradičnosť, s akou bola vytvorená. Privoňajte si k majstrovskej zmesi vzácnych a luxusných ingrediencií, ktorá stelesňuje podstatu rafinovanej mužnosti. Privoňajte si k tomu najlepšiemu.

  • podmanivá, orientálno-drevitá vôňa
  • pre zrelého muža
  • hodí sa na nosenie pri zvláštnych príležitostiach

Zloženie vône
Najprv ucítite jemné bylinkové tóny tymianu doplnené hrejivým muškátovým orieškom, ktoré ako zlaté lúče privolávajú ducha Blízkeho východu. Následne vo vôni zacítite zmes konvalinky spolu s kardamómom a palinovým olejom. Tieto vonné tóny sa ďalej spájajú s osviežujúcou kombináciou bergamotu, sicílskej mandarínky a ružového grepu. Na konci ucítite orientálne tóny tonka bôbov zahalené do zlatej ambry, santalového dreva a sladkej madagaskarskej vanilky. Ľahký dotyk pižma je záverečnou bodkou tejto unikátnej a luxusnej vonnej kompozície.

Príbeh vône
Oslňujúci efekt vône Clive Christian No. 1 majú na svedomí prísne parfumérske štandardy a najcennejšie ingrediencie sveta použité pri jej výrobe. Flakón, ktorý vyzerá ako namočený do zlata, je dotiahnutý do dokonalosti zlatým uzáverom v podobe koruny. Odkazuje na predchodcu značky Clive Christian, na spoločnosť Crown Perfumery Company – tá získala ako jediná na svete právo používať na flakónoch svojich vôní korunu britskej kráľovnej Viktórie.

Fľaštička s najdrahšou vôňou sveta je uložená v luxusnej škatuľke vystlanej saténom. Britský parfumérsky dom, z ktorého dielne táto parfumovaná voda pochádza, je preslávený svojou víziou vyrábať tie najlepšie vône sveta. Sám Clive Christian považuje vôňu No. 1 za tú najlepšiu z najlepších a nazýva ju „parfumom svojho srdca“.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
muškátový oriešok, materina dúška
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
palina, ružový grapefruit, konvalinka, kardamóm, jamajské korenie, limetka, sicílska mandarínka, bergamot
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo, pižmo, fazule tonka, madagaskarská vanilka, ambra
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke Clive Christian

p>Značka Clive Christian nesie meno svojho zakladateľa - slávneho britského interiérového dizajnéra, ktorý sa špecializuje predovšetkým na navrhovanie kuchýň. Vytvoril však aj celý rad skutočne mimoriadnych parfumov. Medzi tie najzaujímavejšie bezpochyby patrí Clive Christian No. 1 - najdrahšia bežne dostupná vône na svete. Za fľaštičku s obsahom 50 ml zaplatíte vyše 732 €.
Samostatnú zmienku si zaslúži tiež raritné No1 Imperial Majesty, ktorého bolo vyrobených len desať kusov. Jeho flakón z krištáľu Baccarat je dekorovaný osemnásť karátovým zlatom a päť karátovým bielym diamantom. Vďaka svojej extrémnej cene (cca 146 520 €) sa dostal do Guinessovej knihy rekordov. Z lacnejších produktov menujme "1872", pripravovaný podľa pol druhého storočia starého receptu, extrémne zvodný a zmyselný "X" alebo "C" ("Clive"), "V" ("Victoria") a "L" ("Love") z tzv. Private Collection.
V zložení parfumov Clive Christian nájdete len tie najvybranejšie a najvzácnejšie ingrediencie. Napríklad dámska verzia vyššie zmieneného Clive Christian No. 1 obsahuje päťdesiat rokov staré santalové drevo z Indie, ylang-ylang (Cananga odorata) a tahitskú vanilku. "X" je zase plný silných prírodných afrodiziák. Niet divu, že v roku 2012 Clive za svoje profesijné úspechy získal Rád britského impéria. Clive Christian je synonymom pre veľkoleposť, rafinované umenie, tradíciu a nekompromisnú kvalitu.
Značka Clive Christian iste zaujme všetkých jedincov, ktorí sa radi obklopujú luxusom, túžia po dokonalosti, často vyberajú očami, požadujú len to najlepšie a nehľadia na peniaze.

Recenzie Clive Christian No. 11