Creed Neroli Sauvageparfumovaná voda unisex

Creed Neroli Sauvage parfumovaná voda unisex
Creed Neroli Sauvage parfumovaná voda unisex
50 ml

Kód: CRE4034 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis parfému Creed Neroli Sauvage
Zloženie

Creed Neroli Sauvage je citrusovo aromatická vôňa pre ženy a mužov. Táto parfémovaná voda pochádza z dielne unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Parfémovaná voda Neroli Sauvage patrí medzi pravé klenoty značky Creed. Táto bohatá citrusová vôňa je nielen vďaka svojmu majstrovskému prepojeniu delikátnych, zelených, sladkých, korenistých a sviežich stránok úchvatným univerzálnym parfémom špičkovej kvality. Hlavnú rolu hrá v Creed Neroli Sauvage, ako už názov napovedá, kvet horkého pomarančovníka. Kvet neroli bol pomenovaný po slávnej krásnej vojvodkyni z Neroli neďaleko Ríma, ktorá esenciu z neho rada používala ako osobný parfém. Olivier Creed, špičkový návrhár vôní už zo šiestej generácie Creedovcov, vytvoril Neroli Sauvage ako poctu zmienenej vojvodkyni, ktorú záhrady plné kvetov neroli preslávili veselými letnými oslavami.

Creed Neroli Sauvage oslavuje kvet neroli s jeho vôňou plnou radosti a delikátnosti. V citrusovej hlave vonnej kompozície zavoňajú tóny grapefruitu a bergamotu, v srdci doplňujú neroli akordy verbeny a základ patrí ambre. Neroli Sauvage dodá svojmu nositeľovi povzbudzujúci, slobodný pocit, ktorý spolu so sviežosťou dokáže okamžite pozdvihnúť náladu.

Parfémovanú vodu Creed Neroli Sauvage ocenia najmä ženy a muži, ktorí majú radi citrusové a veľmi univerzálne vône. Navždy si získa milovníkov a milovníčky výnimočných, náladu pozdvihujúcich, majstrovsky komponovaných parfémov a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus. Neroli Sauvage sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok, najlepšie však vynikne v teplejších dňoch. Svojmu nositeľovi vždy poskytne svieži dotyk dobrej nálady a dodá mu auru evokujúcu veselý záhradný večierok.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Ako je to pri mnohých parfémoch Creed, i na nesmierne štýlovom luxusnom flakóne Neroli Sauvage sa objavuje slovo „millesime“, ktoré je puncom kvality. Znamená totiž, že na výrobu parfému boli použité tie najlepšie suroviny z daného roku. Balenie doplňuje sofistikovane krásna svetlá škatuľka so zlatými prvkami.

Creed Neroli Sauvage - univerzálny elixír šťastia plný sviežosti a radosti.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
grapefruit, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
verbena, neroli
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pravá ambra
Druh vône
citrusová, aromatická

O značke Creed

p>Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Neroli Sauvage