Creed Virgin Island Water

parfumovaná voda unisex 100 ml

Creed Virgin Island Water parfumovaná voda unisex 100 ml
Creed Virgin Island Water parfumovaná voda unisex 100 ml
Creed Virgin Island Water parfumovaná voda unisex 100 ml
Creed Virgin Island Water parfumovaná voda unisex 100 ml
Creed Virgin Island Water parfumovaná voda unisex 100 ml
Creed Virgin Island Water parfumovaná voda unisex 100 ml
Creed Virgin Island Water parfumovaná voda unisex 100 ml
Creed Virgin Island Water parfumovaná voda unisex 100 ml
100 ml
199,90

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: CRE4043 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 25. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 25. 2. 2019
Creed Virgin Island Water
100 ml | 199,90

Popis parfému Creed Virgin Island Water

Virgin Island Water je citrusová vôňa pre ženy a mužov z dielne unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej parížskej značky nikových (niche) parfémov. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Creed Virgin Island Water je spoločným dielom Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov a Erwina Creeda zo siedmej generácie. Inšpiráciou im boli ich cestovateľské dobrodružstvá, pri ktorých sa plavili neďaleko ostrova Ginger, patriaceho medzi Britské Panenské ostrovy. Je úchvatným kokteilom tropických akordov, ktorý vás okamžite prenesie do Karibiku s jeho pokojným životom a vôňami, nesenými morským vánkom.

Vonná kompozícia Creed Virgin Island Water sa v hlave otvára akordmi limetky, kokosu, mandarínky a bergamotu. V srdci zavonia zázvor, jazmín, ylang-ylang a ibištek a základ pozostáva z tónov bieleho rumu, pižma a cukrovej trstiny. Celková aróma, nádherne prepájajúca citrusové, sladké a kokosové stránky s tropickými a rumovými aspektmi, je súčasne svieža a jemne krémovo hrejivá. Parfémovaná voda Virgin Island Water je karibským letom, uzatvoreným do flakónu.

Creed Virgin Island Water ocenia najmä ženy a muži, ktorí majú radi letné citrusové vône s výraznými akordmi kokosu, limetky a rumu, evokujúcimi dovolenku v Karibiku. Navždy si získa milovníkov a milovníčky výnimočných, majstrovsky komponovaných parfémov a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus. Virgin Island Water je dokonalým denným parfémom pre letné mesiace. Svojho nositeľa zahalí do nádhernej tropickej arómy a rozjasní jeho deň atmosférou karibskej pláže plnej slnka.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Nádherný, priezračný flakón Virgin Island Water doplňuje krásna svetlá škatuľka so striebristými ozdobnými prvkami. Vyskúšajte parfémovanú vodu výnimočnej dynastickej značky so slávnou históriou a zamilujte sa do sviežej tropickej vône, oslavujúcej plavbu medzi karibskými Panenskými ostrovmi.

Creed Virgin Island Water - svieži letný kokteil tropických vôní karibských ostrovov.

Zloženie

Hlava
bergamot, kokos, limetka, mandarínka
Srdce
ibištek, jazmín, ylang-ylang, zázvor
Základ
cukrová trstina, pižmo, rum
Druh vône
citrusová

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Hodnotenie Creed Virgin Island Water

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!