Prejsť na hlavný obsah

Cremo

O značke Cremo

Úžasný výkon, prvotriedne zloženie a fantastické výsledky. Značka ošetrujúcich produktov pre mužov, ktorí chcú dobre vyzerať a aj sa dobre cítiť. Pre mužov, ktorí od ošetrujúcich produktov očakávajú viac a starostlivosť o telo a tvár vnímajú ako spôsob, ktorým môžu vyjadriť svoju osobnosť alebo si zvýšiť sebavedomie.

 

Musíme byť najlepší, aby ste sa vy mohli cítiť čo najlepšie, to je motto kalifornskej značky Cremo. Cremo Company je kozmetická spoločnosť, ktorá vychádza z tradícií minulosti. Kombinuje každodennú autenticitu a vysokoúčinné ingrediencie s luxusnou starostlivosťou o pleť a telo tak, aby svojim zákazníkom poskytovala vždy perfektný zážitok.

Spoločnosť Cremo bola založená v roku 2005 a jej úspech spočíval v jedinom produkte – kréme na holenie. Zakladateľ spoločnosti dostal za úlohu vytvoriť ten najlepší krém na holenie, perfektný produkt, ktorý by skvele fungoval a bol dostupný pre každého. A tak sa zrodila značka Cremo. V súčasnosti spoločnosť Cremo ponúka produkty kompletnej starostlivosti o pleť a telo pre mužov, a to s rovnakým dôrazom na výkon, kvalitu a detail ako v minulosti.

Objavte túto luxusnú starostlivosť a vytvorte si z každodennej rutinnej starostlivosti rituál, na ktorý sa budete tešiť. Krém na holenie Cremo Shave Cream vám pomôže zaistiť perfektne hladký priebeh holenia, olej na bradu Cremo Beard Oil zase dopraje brade či fúzom potrebnú starostlivosť. Telo a myseľ vám osvieži energizujúci sprchový gél Cremo Reserve Collection Palo Santo a o vlasy sa postará osviežujúci šampón Cremo Citrus & Mint Leaf 2in1 Cooling Shampoo.

celý text skryť text