Curaprox 5460 Ultra Softzubné kefky

1×
Curaprox 5460 Ultra Soft zubné kefky 3 ks
Curaprox 5460 Ultra Soft zubné kefky 3 ks
farebné varianty 3 ks
9,90

Kód: CUR02111 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 14. 7. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Curaprox 5460 Ultra Soft

Neuveriteľne šetrné a zároveň efektívne odstránenie zubného povlaku, to je zubná kefka Curaprox CS 5460 Ultra Soft. Je špeciálne navrhnutá pre tie najcitlivejšie ďasná a zuby, ktoré dôkladne čistí s minimálnym rizikom poškodenia ďasien a zubnej skloviny.

Malá hlavička kefky má 5460 ultrajemných vláken s oblými končekmi, ktoré sú rovno strihané a zoradené tesne vedľa seba. Keďže sú vlákna vyrobené z patentovaného materiálu CUREN®, sú tuhšie než nylonové a dokážu si zachovať pevnosť aj po namočení.

Vlastnosti:

  • 5460 ultrajemných vláken CUREN ® s priemerom 0,1 mm
  • jemne a zároveň dôkladne čistí zuby od zubného povlaku
  • malá hlavička kefky sa dostane aj do horšie prístupných miest
  • vlákna si zachovávajú pevnosť aj po namočení
  • osemhranná rukoväť umožňuje správne a pohodlné držanie v ruke

Ako používať:
Na navlhčené štetinky kefky naneste zubnú pastu a jemnými krúživými pohybmi vyčistite zuby zo všetkých strán. Potom si ústa vypláchnite vodou.

O značke Curaprox

Kozmetika Curaprox | Curaprox – švajčiarska precíznosť v dentálnej starostlivosti. Curaprox je značka špičkových nástrojov pre zubnú hygienu, vyvíjaných švajčiarskou spoločnosťou priekopníckych odborníkov na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, Curaden International AG, v spolupráci s dentálnymi odborníkmi na výučbu, výskum a prax.
Spoločnosť Curaden sa už desiatky rokov zameriava predovšetkým na výrobu a vývoj kvalitných zubných a medzizubných kefiek, pričom hlavnými bodmi jej filozofie sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranenia a partnerstva s najlepšími špecialistami v odbore.
Komplexný rad zubných kefiek Curaprox zahŕňa kefky na čistenie viditeľných miest zubov s rôznym stupňom tvrdosti a počtu štetín podľa špecifických potrieb zubov, napríklad citlivých, širokú škálu medzizubných kefiek či kefky vyvinuté špeciálne pre deti.
Manuálne zubné kefky Curaprox nemajú obvyklé nylonové vlákna, ale patentované CUREN® vlákna, ktoré sú až neskutočne jemné a nežné. Vďaka jemnosti vlákien sú tieto kefky atraumatické, čiže bez rizika poranenia pri používaní, hustota vláken zabezpečuje najvyššiu efektivitu, malá, kompaktná a mierne šikmá hlavička kefky umožňuje ľahký prístup ku všetkým miestam, ktoré treba vyčistiť, a osemhranná rukoväť zaistí správny uhol držania kefky pri čistení.
Aj medzizubné kefky Curaprox sú nesmierne efektívne a šetrné. Kombinujú ultrajemné patentované vlákna, ktoré sa v medzizubnom priestore rozvinú, s tenkým chirurgickým drôtikom, a tak dôkladne vyčistia celý medzizubný priestor bez poškodenia ďasna, ktoré môže spôsobiť napríklad zubná niť. Na šetrnosť myslí Curaden, samozrejme, ešte o to viac u detí, a tak sú kefky pre deti CURAkid dokonalé a nežné nástroje prvej ústnej hygieny pre batoľatá a malé deti a ústna hygiena je s nimi zábavná a príjemná.
Cieľom značky Curaprox je udržať zuby zdravé po celý život.  

Recenzie Curaprox 5460 Ultra Soft