Curaprox Be You Pure Happiness

kozmetická sada IV.

Curaprox Be You Pure Happiness kozmetická sada IV.
Curaprox Be You Pure Happiness kozmetická sada IV.
Curaprox Be You Pure Happiness kozmetická sada IV.
kozmetická sada IV.
11,90

Kód: CUR01125 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: zubná pasta Pure Happiness 70 ml + oranžová zubná kefka ultra soft 5460 CS

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 21. 2. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 21. 2. 2019
Curaprox Be You Pure Happiness
kozmetická sada IV. | 11,90

Popis kozmetiky Curaprox Be You Pure Happiness

Set zubnej pasty a kefky Curaprox [Be You.] Happiness je zárukou žiarivého úsmevu na šťastnej tvári. Jemné marhuľové a broskyňové tóny sa snúbia so sviežosťou mäty piepornej, mäty kučeravej a extra dávkou mentolu a spoločne prinášajú vašim ústam každodenný chladný vánok.

Vlastnosti:

  • pasta jemne a šetrne bieli zuby prírodnými enzýmami
  • pomáha predchádzať vzniku zubného kazu
  • dlhodobo osviežuje dych mentolovými perličkami
  • regeneruje zubnú sklovinu a je k nej mimoriadne šetrná
  • má jemnú príchuť broskyne s marhuľou
  • kefka s ultra mäkkými vláknami

Zloženie:

  • fluorid sodný – pôsobí preventívne proti zubnému kazu
  • hydroxyapatit – regeneruje a chráni zubnú sklovinu
  • provitamín B, echinacea, harpagofyt
  • bez obsahu SLS

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada

O značke Curaprox

Kozmetika Curaprox | Curaprox – švajčiarska precíznosť v dentálnej starostlivosti. Curaprox je značka špičkových nástrojov pre zubnú hygienu, vyvíjaných švajčiarskou spoločnosťou priekopníckych odborníkov na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, Curaden International AG, v spolupráci s dentálnymi odborníkmi na výučbu, výskum a prax.
Spoločnosť Curaden sa už desiatky rokov zameriava predovšetkým na výrobu a vývoj kvalitných zubných a medzizubných kefiek, pričom hlavnými bodmi jej filozofie sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranenia a partnerstva s najlepšími špecialistami v odbore.
Komplexný rad zubných kefiek Curaprox zahŕňa kefky na čistenie viditeľných miest zubov s rôznym stupňom tvrdosti a počtu štetín podľa špecifických potrieb zubov, napríklad citlivých, širokú škálu medzizubných kefiek či kefky vyvinuté špeciálne pre deti.
Manuálne zubné kefky Curaprox nemajú obvyklé nylonové vlákna, ale patentované CUREN® vlákna, ktoré sú až neskutočne jemné a nežné. Vďaka jemnosti vlákien sú tieto kefky atraumatické, čiže bez rizika poranenia pri používaní, hustota vláken zabezpečuje najvyššiu efektivitu, malá, kompaktná a mierne šikmá hlavička kefky umožňuje ľahký prístup ku všetkým miestam, ktoré treba vyčistiť, a osemhranná rukoväť zaistí správny uhol držania kefky pri čistení.
Aj medzizubné kefky Curaprox sú nesmierne efektívne a šetrné. Kombinujú ultrajemné patentované vlákna, ktoré sa v medzizubnom priestore rozvinú, s tenkým chirurgickým drôtikom, a tak dôkladne vyčistia celý medzizubný priestor bez poškodenia ďasna, ktoré môže spôsobiť napríklad zubná niť. Na šetrnosť myslí Curaden, samozrejme, ešte o to viac u detí, a tak sú kefky pre deti CURAkid dokonalé a nežné nástroje prvej ústnej hygieny pre batoľatá a malé deti a ústna hygiena je s nimi zábavná a príjemná.
Cieľom značky Curaprox je udržať zuby zdravé po celý život.