Curaprox Perio Plus+ Support 0.09 CHXzubná pasta proti krvácaniu ďasien a paradentóze

Curaprox Perio Plus+ Support 0.09 CHX zubná pasta proti krvácaniu ďasien a paradentóze
Curaprox Perio Plus+ Support 0.09 CHX zubná pasta proti krvácaniu ďasien a paradentóze
75 ml
7,30

Kód: CUR02115 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
piatok 2. 10. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 1. 10. 2020

Popis produktu Curaprox Perio Plus+ Support 0.09 CHX

Podporte účinky ústnych vôd Curaprox Perio Plus+. Zubná pasta Curaprox Perio Plus+ Support 0.09 CHX vyniká svojimi benefitmi pre zuby a ďasná a najlepšie prejaví svoje pozitívne vlastnosti pri používaní spolu s ústnymi vodami, ktoré obsahujú chlórhexidín.

Táto účinná látka, ktorá preukazuje svoje pozitívne vlastnosti v starostlivosti o ústnu dutinu už veľa rokov, sa nachádza aj v zubnej paste Curaprox Perio Plus+ Support 0.09 CHX. Kyselina hyalurónová zas zaistí vo vašich ústach rýchlejšiu regeneráciu.

Vlastnosti:

 • chráni zuby a ďasná pred vznikom zubného povlaku a ďalších ťažkostí v dutine úst
 • ideálna na použitie s ústnymi vodami z radu Curaprox Perio Plus+
 • neovplyvňuje chuť jedál konzumovaných po čistení zubov

Zloženie:

 • chlórhexidín 0,09 % – preukázateľne eliminuje množstvo mikroorganizmov v ústach
 • CITROX® – komplex prírodného výťažku z horkých pomarančov a aminokyselín
 • fluorid sodný – pôsobí ako prevencia proti zubnému kazu
 • kyselina hyalurónová – urýchľuje regeneráciu
 • PVP-VA – vytvára na zuboch, ďasnách a ústnej sliznici ochranný film
 • polylyzín
 • neobsahuje laurylsulfát sodný (SLS)
 • neobsahuje alkohol

Ako aplikovať:
Používajte podľa odporúčaní svojho zubného lekára. Odporúča sa používať maximálne 1 mesiac.

O značke Curaprox

p>Kozmetika Curaprox | Curaprox – švajčiarska precíznosť v dentálnej starostlivosti. Curaprox je značka špičkových nástrojov pre zubnú hygienu, vyvíjaných švajčiarskou spoločnosťou priekopníckych odborníkov na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, Curaden International AG, v spolupráci s dentálnymi odborníkmi na výučbu, výskum a prax.
Spoločnosť Curaden sa už desiatky rokov zameriava predovšetkým na výrobu a vývoj kvalitných zubných a medzizubných kefiek, pričom hlavnými bodmi jej filozofie sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranenia a partnerstva s najlepšími špecialistami v odbore.
Komplexný rad zubných kefiek Curaprox zahŕňa kefky na čistenie viditeľných miest zubov s rôznym stupňom tvrdosti a počtu štetín podľa špecifických potrieb zubov, napríklad citlivých, širokú škálu medzizubných kefiek či kefky vyvinuté špeciálne pre deti.
Manuálne zubné kefky Curaprox nemajú obvyklé nylonové vlákna, ale patentované CUREN® vlákna, ktoré sú až neskutočne jemné a nežné. Vďaka jemnosti vlákien sú tieto kefky atraumatické, čiže bez rizika poranenia pri používaní, hustota vláken zabezpečuje najvyššiu efektivitu, malá, kompaktná a mierne šikmá hlavička kefky umožňuje ľahký prístup ku všetkým miestam, ktoré treba vyčistiť, a osemhranná rukoväť zaistí správny uhol držania kefky pri čistení.
Aj medzizubné kefky Curaprox sú nesmierne efektívne a šetrné. Kombinujú ultrajemné patentované vlákna, ktoré sa v medzizubnom priestore rozvinú, s tenkým chirurgickým drôtikom, a tak dôkladne vyčistia celý medzizubný priestor bez poškodenia ďasna, ktoré môže spôsobiť napríklad zubná niť. Na šetrnosť myslí Curaden, samozrejme, ešte o to viac u detí, a tak sú kefky pre deti CURAkid dokonalé a nežné nástroje prvej ústnej hygieny pre batoľatá a malé deti a ústna hygiena je s nimi zábavná a príjemná.
Cieľom značky Curaprox je udržať zuby zdravé po celý život.  

Recenzie Curaprox Perio Plus+ Support 0.09 CHX