Skip to main content

DavidoffCool Water balzam po holení pre mužov

Davidoff Cool Water balzam po holení pre mužov
Davidoff Cool Water balzam po holení pre mužov
Odporúčaná maloobchodná cena
36,50

Ušetríte 51%
100 ml
17,60

Na sklade | Kód: DDF2179
1
Večerné doručenie
pondelok 24. 1. 2022
Osobný odber
nedeľa 23. 1. 2022

Upokojí pleť po holení, prevonia ju a zároveň skvele doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Starostlivosť po holení Davidoff Cool Water Cool Water je ako stvorená pre moderného muža, ktorý sa o seba rád stará.

Vlastnosti:

  • redukuje začervenanie a upokojuje pleť
  • hydratuje a nevysušuje pleť
  • príjemne osviežuje
  • podporí intenzitu vône rovnakej kolekcie
  • poteší každého muža

Zloženie

Konzistencia
balzám

Nadčasová elegancia, prvotriedna kvalita a dôraz na každý detail. To je značka Davidoff, ktorá odráža životnú filozofiu svojho zakladateľa Zina Davidoffa, veľkého džentlmena, pôžitkára a dobrodruha, ktorý vedel žiť skutočne naplno.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. O radosť zo života sa rád delil s ostatnými, a to aj prostredníctvom svojej tvorby. Na prvom mieste bola pre neho vždy kvalita, čo vidieť aj na jeho vôňach. Prvý parfém Davidoff uzrel svetlo sveta v roku 1984, teraz ich má značka na konte niekoľko desiatok.

Veľký úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá vo svete parfémov spôsobila doslova malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z vôní Davidoff a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou. Okrem ikonickej vône Davidoff Cool Water, ktorá je v ponuke v dámskej aj pánskej verzii, vyskúšajte napríklad pánsku toaletnú vodu Davidoff Adventure, Davidoff Champion, Davidoff The Game či starostlivosť po holení Davidoff. Dámy si pre zmenu prídu na svoje napríklad s parfumovanou vodou Davidoff Run Wild.