Davidoff Zinotoaletná voda pre mužov

5×
Davidoff Zino toaletná voda pre mužov
Davidoff Zino toaletná voda pre mužov
Akcia
64,50

Ušetríte 69%
125 ml
19,90

Kód: DDF0162 | Na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 24. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 24. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Davidoff Zino
Zloženie

Toaletná voda Zino od značky Davidoff je vôňa pre vášnivého muža, ktorý túži po harmónii tela i ducha. Nechajte sa unášať vlastnými snami a fantáziou s unikátnou vôňou, ktorá dokonale podkreslí vašu jedinečnú charizmu.

  • vysoko mužná orientálne-drevitá vôňa
  • pre zmyselného sebaistého muža
  • ideálna celodenná vôňa, vhodní i na špeciálne udalosti

Zloženie vône
V úvode vás zasiahne ľahko exotická kombinácia levandule, osviežujúceho bergamotu a šalvie, ktoré nabudia vašu myseľ. Po chvíli sa otvoria kvetinové tóny jazmínu, konvalinky a elegantnej ruže. V závere vás poteší dlhotrvajúca vôňa hrejivého cédrového a santalového dreva, vanilky a zvodnej pačule.

Príbeh vône
Vôňa Zino bola uvedená na trh už v roku 1986 a od tej doby si vďaka svojej mužnosti a nadčasovosti získala veľkú obľubu. Vznikla ako pocta zakladateľovi značky, Zinu Davidoffovi, ktorý bol veľkým dobrodruhom a milovníkom toho najlepšieho, čo život ponúka.

Zloženie

Hlava
palisander, šalvia, levanduľa, bergamot
Srdce
pakost, ruža, jazmín, konvalinka
Základ
santalové drevo, vanilka, céder, pačuli
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke Davidoff

Parfémy Davidoff nesú meno svojho zakladateľa Zina Davidoffa, prezývaného vo svojej dobe cigarový kráľ. Podnik s tabakom, ktorý Zino prevzal po otcovi, vstúpil však v 80. rokoch aj na trh s parfémami. Malá rodinná firma sa rýchlo rozrástla a značka Davidoff získala veľkú obľubu aj mimo rodného Švajčiarska.

Dnes v ponuke Davidoff nájdete niekoľko desiatok vôní, na ktorých tvorbe sa podieľali poprední svetoví parfuméri. Jednoznačne najväčší úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá spôsobila vo svete parfémov priam malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z Davidoff vôní a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. To všetko premietol do svojej tvorby. Meno Davidoff znamená radosť, nadčasový štýl a chuť objavovať nové. Davidoff znamená prežiť život na maximum.

Recenzie Davidoff Zino