O ZNAČKE DECLÉOR

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, teda už dávno pred vznikom svetového trendu esenciálnych olejov. Dnes je Decléor poprednou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Už vyše 40 rokov laboratóriá Decléor vylepšujú svoje odborné znalosti, a vďaka tomu vyvíjajú esenciálne oleje pre každodennú starostlivosť o všetky typy pleti.
 

 

Decléor kozmetika ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu postavený na remeselných, extra silných a koncentrovaných prípravkoch. Decléor produkty obsahujú iba najlepšie prírodné ingrediencie, ktoré bojujú proti poškodeniu pleti z mestského spôsobu života (napríklad nedostatok spánku, znečistenie, stres alebo nevyvážená strava).
Každá kvapka esenciálneho oleja obsahuje priemerne až 150 aktívnych molekúl. Už niekoľko kvapiek tak vedie k viditeľnej premene pleti. Ikonickým produktom je bezpochyby olejové sérum Decléor Aromessence. Ide o zmes tých najjemnejších destilovaných esenciálnych a extra panenských olejov lisovaných za studena. Sérum je 100 % aktívne a teda úplne bez obsahu vody. Je také silné, že iba 3 kvapky oleja obsahujú všetko, čo vaša pleť potrebuje.

celý text skryť text

Najpredávanejšie