Dermacol Coverkozmetická sada I. pre ženy

1×
Dermacol Cover kozmetická sada I. pre ženy
Dermacol Cover kozmetická sada I. pre ženy
kozmetická sada I. pre ženy
19,20

Kód: DER2258 | Na sklade

208, 212, 213, 215, 221 make-up SPF 30 5 x 5 ml

1
Večerné doručenie
pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Dermacol Cover
Vlastnosti

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Dermacol. Balíček plný mejkapových kúskov ako darček vždy poteší.

Vlastnosti:

  • pre perfektný vzhľad po celý deň
  • pre dokonale zjednotenú pleť
  • obsahuje miniverzie produktov

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ sady
darčeková sada

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.

Recenzie Dermacol Cover

tracking pixel