Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

sada štetcov

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štetcov
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štetcov
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štetcov
26,89
Zľava 11%
5 ks
24,05

Kód: DER2682 | Viac než 5 ks na sklade

Sada obsahuje: štetec na tekutý make-up D51 + štetec na púder D55 + štetec na očné tiene D81 + štetec na očné tiene a detaily D83 + štetec na rozmazávanie D82

 

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair
5 ks | 24,05

Popis kozmetiky Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

Sada štetcov na líčenie Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair vám umožní vytvoriť akékoľvek denné aj večerné líčenie ako od profesionála.

Vlastnosti:

  • na aplikáciu krémových produktov
  • na aplikáciu púdrových produktov
  • pomáha zdokonaľovať líčenie
  • má jemné štetiny
  • precízna a jednoduchá aplikácia

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.