Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

sada štetcov

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štetcov
5 ks
25,15

Kód: DER2682 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: štetec na tekutý make-up D51 + štetec na púder D55 + štetec na očné tiene D81 + štetec na očné tiene a detaily D83 + štetec na rozmazávanie D82

 

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 21. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 21. 5. 2019
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair
5 ks | 25,15

Popis kozmetiky Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

Sada štetcov na líčenie Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair vám umožní vytvoriť akékoľvek denné aj večerné líčenie ako od profesionála.

Vlastnosti:

  • na aplikáciu krémových produktov
  • na aplikáciu púdrových produktov
  • pomáha zdokonaľovať líčenie
  • má jemné štetiny
  • precízna a jednoduchá aplikácia

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.