Diego dalla Palma Liscioalventovyhladzujúci fluid

Diego dalla Palma Liscioalvento vyhladzujúci fluid
Diego dalla Palma Liscioalvento vyhladzujúci fluid
150 ml
10,85

Kód: DDP00422 | Viac než 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 30. 3. 2020

Popis produktu Diego dalla Palma Liscioalvento
Vlastnosti

Bezoplachová starostlivosť Diego dalla Palma Liscioalvento dodá vašim vlasom po umytí všetko, čo práve potrebujú.

Vlastnosti:

  • krotí nepoddajné vlasy
  • pôsobí proti krepovateniu vlasov
  • má antistatický účinok

Použitie:
Aplikujte na vlhké vlasy, najmä do dĺžok a končekov. Neoplachujte. Rozčešte. Upravte vlasy obvyklým spôsobom.

Vlastnosti

Konzistencia
fluid
Typ vlasov
nepoddajné vlasy
Účinok
uhladenie vlasov
Typ pokožky hlavy
normálna pokožka hlavy

O značke Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v talianskom Miláne okolo roku 1970. Vďaka profesionálnym schopnostiam, nekonvenčným nápadom a revolučnej technológii, ktorej koncept bol predstavený ironickým a nezvyčajným spôsobom, sa diegodallapalma stala v krátkom čase medzinárodne uznávanou kozmetickou značkou.

Luxusná kozmetika inšpirovaná talianskou umeleckou tradíciou je určená pre náročné ženy, ktoré svoj perfektný vzhľad neberú ako samozrejmosť. Pre jedinečnú starostlivosť o ženskú krásu ponúka táto značka širokú paletu produktov a dokonca i online-poradenstvo. Odborníci na slovo vzatí vám dokážu poradiť aký štýl zvoliť, aby ste bola proste neodolateľná. Môžete vyberať z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderných či elegantných štýlov, ktoré vždy perfektne podčiarknu vašu osobnosť tak, aby ste bola nadmieru spokojná.

Základným mottom firmy diegodallapalma je prekonanie hranice farby! Experimentovanie s novými trendmi, inovatívna a príjemná textúra produktov s vysoko účinnými aktívnymi látkami, výkonnosť, pohodlná použiteľnosť a nekonečná výdrž. To je kozmetika deigodallapalma, ktorá bola navrhnutá tak, aby ctila všetky zásady luxusnej kozmetiky. Diegodallapalma - kvalita a pohodlie, ktoré ocení každá žena, ktorá túži po dokonalom make-upe a modernom príťažlivom vonkajšku!

Recenzie Diego dalla Palma Liscioalvento