Skip to main content
Brand logo

DIORRouge Dior dlhotrvajúci rúž plniteľná

DIOR Rouge Dior dlhotrvajúci rúž plniteľná
DIOR Rouge Dior dlhotrvajúci rúž plniteľná

Rouge Dior je rúžom v Dior couture odtieňoch. Pravá kvetinová starostlivosť o pery je obohatená o prírodné extrakty z pivonky a granátovníku. Rouge Dior oblieka pery do 75 výrazných odtieňov v saténovom, matnom, metalickom, alebo zamatovom prevedení. Dlhotrvajúci rúž zaisťuje perám 16 hodín komfortu*.

Moderný a luxusný ako nikdy predtým, taký je rúž Rouge Dior ozdobený o typický krúžok s CD iniciály, pripomínajúci modely z prehliadkových mol značky.

Rúž Rouge Dior, ktorý je doplniteľný, je súčasťou myšlienky udržateľnej stratégie značky Dior.

* Samostatné hodnotenie na 60 subjektoch.

Žiarivá, dlhotrvajúca farba, zrodená vďaka dokonalému spojeniu pigmentov a jemnej aplikácie, oblieka ženský úsmev až po dobu 60 rokov.
Teraz je Rouge Dior vylepšený novým zložením pre ešte výraznejšie a žiarivejšie couture odtiene s dlhotrvajúcim účinkom.
Je dostupný v 4 prevedeniach: saténovom, matnom, metalickom a zamatovom.

Make-up, ktorý rešpektuje pery so zložením obohateným o zložky prírodného pôvodu:

  • Ochranné účinky extraktu z červené pivonky, kvetiny milované Christianom Diorom, pomáhajú zachovať pery hydratované, rozjasniť ich a rozžiariť odtieň rúžu, do ktorého sú pery zahalené.
  • Extrakt z granátovníku vyživuje do hĺbky a zlepšuje kvalitu perí, ktoré sú potom jemnejšie a pružnejšie. Jemné linky a vrásky sú jemnejšie, odtieň perí výraznejší než inokedy.
  • Bambucké maslo doplňuje ochranné účinky kvetinových extraktov a poskytuje intenzívnu výživu. Pery sú jemné, vďaka čomu je aplikácia rúžu zjednotená.

Vlastnosti

Odtieň
červený
Aktívne látky
bambucké maslo
Efekt
saténový, dlhotrvajúci

Keď Christian Dior otvoril v roku 1946 svoj módny dom, sníval o novej podobe ženskosti. Absolútnej a úplnej ženskosti, ktorej by nič nechýbalo. Dnes značka Dior vyzdvihuje prostredníctvom šiat a doplnkov, vôní a rúžov aj vysoko sofistikovanej starostlivosti o pleť krásu žien, ktorým dodáva na elegancii a žiarivosti.