Brand logo

DIORRouge Dior dlhotrvajúci rúž plniteľná

DIOR Rouge Dior dlhotrvajúci rúž plniteľná
DIOR Rouge Dior dlhotrvajúci rúž plniteľná

Popis DIOR Rouge Dior
Vlastnosti

Rouge Dior je rúžom v Dior couture odtieňoch. Pravá kvetinová starostlivosť o pery je obohatená o prírodné extrakty z pivonky a granátovníku. Rouge Dior oblieka pery do 75 výrazných odtieňov v saténovom, matnom, metalickom, alebo zamatovom prevedení. Dlhotrvajúci rúž zaisťuje perám 16 hodín komfortu*.

Moderný a luxusný ako nikdy predtým, taký je rúž Rouge Dior ozdobený o typický krúžok s CD iniciály, pripomínajúci modely z prehliadkových mol značky.

Rúž Rouge Dior, ktorý je doplniteľný, je súčasťou myšlienky udržateľnej stratégie značky Dior.

* Samostatné hodnotenie na 60 subjektoch.

Žiarivá, dlhotrvajúca farba, zrodená vďaka dokonalému spojeniu pigmentov a jemnej aplikácie, oblieka ženský úsmev až po dobu 60 rokov.
Teraz je Rouge Dior vylepšený novým zložením pre ešte výraznejšie a žiarivejšie couture odtiene s dlhotrvajúcim účinkom.
Je dostupný v 4 prevedeniach: saténovom, matnom, metalickom a zamatovom.

Make-up, ktorý rešpektuje pery so zložením obohateným o zložky prírodného pôvodu:

  • Ochranné účinky extraktu z červené pivonky, kvetiny milované Christianom Diorom, pomáhajú zachovať pery hydratované, rozjasniť ich a rozžiariť odtieň rúžu, do ktorého sú pery zahalené.
  • Extrakt z granátovníku vyživuje do hĺbky a zlepšuje kvalitu perí, ktoré sú potom jemnejšie a pružnejšie. Jemné linky a vrásky sú jemnejšie, odtieň perí výraznejší než inokedy.
  • Bambucké maslo doplňuje ochranné účinky kvetinových extraktov a poskytuje intenzívnu výživu. Pery sú jemné, vďaka čomu je aplikácia rúžu zjednotená.

Vlastnosti

Odtieň
červený
Aktívne látky
bambucké maslo
Efekt
saténový, dlhotrvajúci

O značke DIOR

Keď Christian Dior vytvoril svoj módny dom v roku 1946, predstavil novú absolútnu ženskosť. Dnes značka Dior vytvára všetko od šiat, doplnkov, vôní, rúžov až po luxusnú starostlivosť, ktorá prináša každej žene krásu.

Nekonečná kreativita značky Dior sa prevtelila do tvorcca parfumov Dior - François Demachyho, ktorý venoval svoje výnimočné vedomosti budovaniu dnešných aj budúcich vôní Dior.

Grasse je región, ktorý je úzko spojený s históriou značky Dior. Sám Christian Dior sa rozhodol usadiť v La Colle Noire, aby pestoval svoje vlastné kvetiny. Od roku 2006 François Demachy, parfumér značky Dior, buduje exkluzívne vzťahy s pestovateľmi ruží a jazmínu, aby zachoval túto unikátnu oblasť a je know-how.

Recenzie DIOR Rouge Dior