DucrayHidrosis Control antiperspiračný krém na ruky a nohy

Ducray Hidrosis Control antiperspiračný krém na ruky a nohy
Ducray Hidrosis Control antiperspiračný krém na ruky a nohy
Odporúčaná maloobchodná cena
17,60

Ušetríte 9%
50 ml
15,90

Na sklade | Kód: DUR1749
1
Večerné doručenie
pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
sobota 4. 12. 2021

Antiperspiračný krém Ducray Hidrosis Control pomáha účinne a trvalo bojovať proti nadmernému poteniu rúk a nôh.

Vlastnosti:

  • absorbuje vlhkosť z pokožky a zanecháva ju dlhodobo suchú
  • zachytáva pach spôsobený rozkladom potu
  • obmedzuje výskyt baktérií na povrchu pokožky
  • chráni proti potu po celý deň
  • po 1. použití znižuje produkciu potu o 51 % – používateľsky testované
  • má krémovú, nelepivú a neviditeľnú textúru

Zloženie:

  • zinok ricinoleát
  • chlorid hlinitý

Ako aplikovať:
Krém nanášajte na čisté a suché plochy rúk a nôh. Aplikujte počas 5 dní a potom 2× – 3× týždenne.

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

Kozmetika Ducray | Časom preverená značka, založená synom dermatológa Albertom Ducray v 30. rokoch 20. storočia. V čase, keď sa zložito rozpúšťalo tuhé mydlo pred umývaním vlasov, ich matný vzhľad a to, že sa zle rozčesávali, trápilo hlavne ženy. Preto uvedenie tekutého šampónu na okamžité použitie s indikáciou pre určitý typ vlasov bolo bez zveličenia zjavením a čoskoro si našlo množstvo zákazníkov.¨

Ducray je francúzska dermatokozmetická značka, ktorá má svoje stále miesto v ponuke lekární. Poskytuje pomoc na takmer všetky problémy a ťažkosti s vlasovou pokožkou a vlasmi vrátane vypadávania vlasov u mužov a žien po pôrode, operácii či v období prechodu. Významným segmentom sú šampóny proti lupinám, mastným alebo suchým vlasom.

Značka Ducray po určitom čase rozšírila svoju ponuku aj o produkty starostlivosti o mladú problematickú pleť v produktovom rade Keracnyl. A od roku 1985 sa starajú o extrémne suchú a dehydratovanú pleť krémy, mlieka, gély, a i. pod označením Ictyane. Je známa svojimi príjemnými a vláčnymi textúrami s ľahkou kvetinovou vôňou, ktorá je označovaná za kultovú. K dispozícii sú prípravky starostlivosti o tvár a telo i neparfumované pre citlivú pokožku. Citlivá pleť mužov reagujúca podráždením pri holení nájde úľavu a dopraje si maximálnu starostlivosť najnovšími prírastkami v rodine produktov Ducray určenej len mužom.

V prípade, že máte problémy s hyperpigmentáciou (pigmentové škvrny), sú práve vám určené produkty Melascreen. Účinná prevencia recidívy je možná vďaka maximálnej slnečnej ochrane SPF 50+ v kombinácii s molekulami slúžiacimi na zablokovanie nadmernej tvorby pigmentu.

Veľmi blízka spolupráca Výskumného centra Pierre Fabre pre dermatologický a kozmetický výskum s odborníkmi z radov dermatológov a lekárnikov reflektuje tak aktuálne požiadavky starostlivosti, ako aj prísne kritériá pri výbere účinných látok a tvorby textúr finálnych produktov. Charakteristické pre všetky produkty sú vysoký štandard, maximálna účinnosť, konštantná kvalita. Používateľmi sú veľmi obľúbené a ľahko aplikovateľné. Značka Ducray je dostupná zákazníkom vo viac ako 60 krajinách sveta. Vyskúšajte ju aj vy na vlastnej koži a presvedčte sa, prečo je taká obľúbená.