Prejsť na hlavný obsah

Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna

 Taliansky módny dom Ermenegildo Zegna, nesúci meno svojho zakladateľa, sa preslávil predovšetkým luxusnými pánskymi oblekmi, šitými z tých najkvalitnejších látok.

Príbeh značky sa začal písať v talianskom Trivere v roku 1910. Za jej založením stojí Ermenegildo Zegna, ktorý sníval o spoločnosti, čo bude vyrábať tie najkrajšie látky na svete. Kvalita bola pre neho na prvom mieste a vždy si zakladal na starostlivosti o svojich zamestnancov a o životné prostredie, čoho sa držia aj Ermenegildovi nástupcovia. V roku 1980 bol v Paríži otvorený prvý butik Ermenegildo Zegna, potom nasledoval Londýn a Miláno. Teraz má táto talianska značka po celom svete viac než 500 obchodov.

Prvý parfém Ermenegildo Zegna uzrel svetlo sveta v roku 1992. Teraz má Ermenegildo Zegna na konte niekoľko desiatok pánskych vôní. Vyskúšajte napríklad toaletnú vodu Ermenegildo Zegna Uomo, ktorá ukrýva aromatické a drevité tóny, nezameniteľný oudový parfém Ermenegildo Zegna Indonesian Oud či starostlivosť po holení Ermenegildo Zegna.

celý text skryť text