Escentric Molecules Escentric 01

sprchový gél unisex 200 ml

Escentric Molecules Escentric 01 sprchový gél unisex 200 ml
Escentric Molecules Escentric 01 sprchový gél unisex 200 ml
sprchový gél unisex 200 ml
22,90

Kód: ECN0122 | Viac než 5 ks na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 22. 8. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 22. 8. 2019
Escentric Molecules Escentric 01
sprchový gél unisex 200 ml | 22,90

Popis parfému Escentric Molecules Escentric 01

Sprchovací gél Escentric Molecules Escentric 01 dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Dodáva sviežosť a zanecháva pokožku hebkú a plnú vône, ktorá stimuluje zmysly a zvyšuje sebavedomie. Z každého umývania tak urobí úžasný zážitok.

O značke Escentric Molecules

Parfémy Escentric Molecules sa v roku 2006, keď boli prvýkrát uvedené na trh, stali zo dňa na deň absolútnym svetovým fenoménom. Ich úspech tkvie v úplne unikátnom zložení, ktoré je často postavené na sile jednej jedinej vonnej zložky. Práve tento minimalizmus robí vône Escentric Molecules úplne neobvyklými.

Escentric Molecules oslavuje parfumérstvo ako umenie chémie. Aroma molekula Iso E Super, ktorá je kľúčovou ingredienciou týchto niche parfémov, bola stvorená v laboratóriách už v roku 1973.

Parfumérskym svetom však bola zanedbávaná až dovtedy, kým ju prvýkrát úplne neizoloval berlínsky parfumér Geza Schoen. Vytvoril 2 vône – Escentric Molecules Molecule 01 a Escentric Molecules Molecule 02 – ktoré spája práve táto špeciálna vonná zložka.

Niche parfémy Escentric Molecules majú dlhotrvajúcu výdrž a sú ako stvorené pre každého, kto rád vyhľadáva extravagantné a originálne veci. Ich neobvyklá aróma vykúzli na každej pokožke neopakovateľný príbeh.

Recenzie Escentric Molecules Escentric 01

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!