Eucerin Sun Kids ochranný sprej pre deti SPF 50+

Eucerin Sun Kids ochranný sprej pre deti SPF 50+
Eucerin Sun Kids ochranný sprej pre deti SPF 50+
Odporúčaná maloobchodná cena
24,38

Ušetríte 25%
200 ml
18,39

9,20 / 100 ml, vr. DPH
Kód: EUC0982 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 29. 1. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Eucerin Sun Kids
Vlastnosti

Opaľovací prípravok Eucerin Sun Kids slúži ako dokonalá ochrana pred slnečným žiarením pre detskú pokožku.

Vlastnosti

Druh balenia
sprej
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)

O značke Eucerin

Dermatokozmetická značka Eucerin patrí medzi celosvetovú špičku vo svojom odbore. Výskum a vývoj svojich prípravkov zakladá na najnovších vedeckých poznatkoch a úzkej spolupráci s dermatológmi. Vďaka tomu ponúka produkty s medicínskym presahom, ktoré reflektujú moderné požiadavky, spĺňajú najvyššie dermatologické štandardy a rešpektujú potreby rôznych typov pleti aj pokožky.

Kozmetika Eucerin má už viac než 100-ročnú tradíciu, počas ktorej sa maximálne naučila rozumieť fungovaniu kože. Ikonická regeneračná masť Eucerin Aquaphor bola prvýkrát predstavená už v roku 1925 a jej úspech stále rastie. Žiadny obsah vody a univerzálne použitie sú len 2 z jej mnohých benefitov. Produkty z kolekcie Eucerin Hyaluron Filler zas predstavujú úplne prvú kozmetickú starostlivosť na svete, pri ktorej bolo preukázané, že zvyšuje účinky estetických zákrokov s kyselinou hyalurónovou.

Či už si vyberiete ošetrujúci krém Eucerin, špeciálnu starostlivosť na ochranu proti slnku alebo šetrný šampón Eucerin, značka má skrátka jasný cieľ – hľadať vždy to najlepšie riešenie pre zdravú a krásnu pleť.

Recenzie Eucerin Sun Kids