Prejsť na hlavný obsah

Eyeko

Eyeko

Špecialista pre perfektný očný make-up – to je britská kozmetická značka Eyeko. Ako líder v oblasti očného make-upu ponúka široké portfólio maskár, očných liniek a tieňov alebo produktov na úpravu obočia. Filozofiou značky je túžba posilniť ženské sebavedomie a umožniť všetkým ženám cítiť sa skvele práve prostredníctvom radu inovatívnych produktov, s ktorými každá z nás hravo vykúzli neodolateľné mačacie líčenie alebo perfektne oddelí a natočí mihalnice. 

Značku Eyeko založili v roku 1999 Nina Leykind s manželom Maxom. Inšpirovali sa ženskými idolmi 60. rokov, keď hlavný prím v oblasti líčenia hrali práve perfektne zvýraznené oči. Vzorom a inšpiráciou sa pre Ninu stali také ikony ako Twiggy, Audrey Hepburn, Francoise Hardy, Sophie Loren, Brigitte Bardot alebo Jane Birkin. V roku 2011 sa značka zamerala na výrobu maskár a ponúka maskary v stlačiteľných tubičkách, aby zamedzila ich vysychaniu.

Spoločnosť Eyeko sa preslávila inovatívnymi, vysokokvalitnými maskarami, tekutými linkami a gélmi na obočie a patrí medzi kultové značky mnohých redaktorov, vizážistov a influencerov po celom svete. Medzi významných ambasádorov patrí napríklad Alexa Chung, niekdajšia kreatívna konzultantka spoločnosti Eyeko.

Zvýraznite si pohľad a buďte neodolateľná. Za vyskúšanie určite stojí kultová maskara Eyeko Black Magic Mascara alebo maskara pre objem a natočenie mihalníc Eyeko Lash Alert Mascara. S neposedným obočím si poradí gél na obočie Eyeko Brow Gel a perfektnú linku vám pomôžu vykresliť očné linky Eyeko Black Magic Liquid Eyeliner. 

celý text skryť text