Prejsť na hlavný obsah

Zažite bezchybnú pleť na úplne novej úrovni!

LUNA™ 4: PROFESIONÁLNE ČISTENIE, ZDRAVÉ PREJASNENIE, BEZCHYBNÁ PRÍPRAVA

Užite si nenáročnú ošetrujúcu rutinu a vysporiadajte sa s príznakmi starnutia pre čistú, viditeľne jasnejšiu a zdravšie vyzerajúcu pleť. LUNA™ 4, dokonale prispôsobená potrebám vašej pleti, ponúka výber medzi režimami jemného, ​​pravidelného alebo hĺbkového čistenia a spevňujúcimi masážnymi procedúrami, je nevyhnutnou súčasťou domácej starostlivosti o pleť s profesionálnymi výsledkami..

VLASTNOSTI:

✔ Personalizované čistenie  

✔ Spevňujúce masáže vedené aplikáciou  

✔ Relaxačná pulzácia T-Sonic™

✔ Až 600 použití na jedno nabitie cez USB  

✔ Ultra hygienický silikón  

✔ Vyberte si medzi modelmi Sensitive, Balanced alebo Combination podľa typu pleti

AKO ČISTIŤ PLEŤ S LUNA™ 4

1.ODOMKNUTIE ZARIADENIA
Začnite odomknutím zariadenia a registráciou záruky prostredníctvom aplikácie FOREO For You.
2.APLIKÁCIA ČISTIACEHO PRODUKTU
Navlhčite si tvár a aplikujte bežný čistiaci prípravok na tvár. Pre optimálne výsledky odporúčame FOREO Micro-Foam Cleanser. Potom namočte LUNA™ 4.
3.PREDVOĽBY
Stisknutím univerzálního tlačítka zapněte zařízení. Pomocí tlačítek na zařízení si můžete vybrat mezi režimy jemného, pravidelného nebo hloubkového čištění pro různé oblasti obličeje a krku.
4.ČISTENIE
Krúživými pohybmi kĺzajte silikónovými dotykovými bodmi na prednej strane LUNA™ 4 po tvári/krku, kým sa pleť nevyčistí. Po dokončení stlačte univerzálne tlačidlo pre vypnutie zariadenia (alebo sa automaticky vypne po 1 minúte). Potom opláchnite tvár/krk a zariadenie.

AKO SPEVNIŤ PLEŤ POMOCOU LUNA™ 4

1.APLIKACE PEČUJÍCÍHO PRODUKT

Naneste tenkú vrstvu FOREO SERUM SÉRUM SERUM alebo vami požadovaného ošetrujúceho produktu na čistú a suchú pokožku.
2.AKTIVÁCIA MASÁŽE
Jedným stlačením univerzálneho tlačidla zapnite zariadenie. Potom dvojitým stlačením univerzálneho tlačidla aktivujte spevňujúcu masáž. Získajte prístup k procedúram spevňujúcej masáže so sprievodcom alebo si masáž prispôsobte pomocou aplikácie FOREO.
3.SPEVNENIE PLETI
Jemne kĺzajte zadnou stranou zariadenia smerom od stredu k vonkajšej strane tváre v smere hore. Podľa potreby kĺzajte po lícnych kostiach a čele a po čeľusti a krku.
4.ZAKONČENIE
Zariadenie sa automaticky vypne po 1 minúte alebo po dokončení riadeného ošetrenia. Opláchnite zariadenie mydlom a vodou. Pokračujte hydratačným krémom alebo zvyškom rutiny starostlivosti o pleť, ako ste zvyknutí.

LUNA™ 4 mini: ČISTÁ, ŽIARIVÁ, ZDRAVÁ PLEŤ. KAŽDÝ DEŇ

Predstavujeme základnú každodennú starostlivosť o pleť. Toto šikovné zariadenie je síce mini svojou veľkosťou, ale obrovskou nezbytnosťou pre každého nadšenca do starostlivosti o pleť. Ponúka čistenie tváre bez námahy a zdravú, žiarivú pleť iba za 1 minútu!Obsahuje 2-zónovú hlavicu kefky a rýchly 30-sekundový režim Glow Boost pre maximálne pohodlie.

VLASTNOSTI:

✔ T-Sonic™ pulzácie čistia a masírujú

✔ o 17 % mäkšie ako LUNA™ mini 3  

✔ Ultra hygienický silikón

✔ Až 500 použití na jedno nabitie cez USB 

✔ Režim Glow Boost   

✔ Udržateľný dizajn bez potreby náhradných dielov – navždy

AKO POUŽÍVAŤ

1.ODOMKNUTIE ZARIADENIA
Začnite odomknutím zariadenia a registráciou záruky prostredníctvom aplikácie FOREO For You.
2.APLIKÁCIA ČISTIACEHO PRÍPRAVKU
Navlhčite si tvár a aplikujte bežný čistiaci prípravok na tvár. Pre optimálne výsledky odporúčame FOREO Micro-Foam Cleanser. Potom navlhčite LUNA™ 4 mini.
3.ČISTENIE
Stlačením univerzálneho tlačidla zapnite zariadenie. V prípade potreby môžete aktivovať 30-sekundový režim Glow Boost dvojitým stlačením univerzálneho tlačidla. Potom krúživými pohybmi kĺzajte prístrojom po tvári/krku, kým sa pleť nevyčistí.
4.OPLÁCHNUTIE
Po dokončení stlačte univerzálne tlačidlo pre vypnutie zariadenia (alebo sa automaticky vypne po 1 minúte). Potom opláchnite tvár/krk a zariadenie.

LUNA™ 4 go: NEZBYTNOSŤ PRE SVIEŽU A ŽIARIVÚ PLEŤ NA CESTÁCH

Čistenie pleti za minútu a bez námahy? Vyriešené. Cielená spevňujúca masáž tváre? Jasne. Ľahký, kompaktný prístroj, vhodný na cestovanie? Bez problému. Svieža, zdravo vyzerajúca a žiarivá pleť? Áno!

LUNA™ 4 go je ideálny pre chvíle, keď si naozaj potrebujete vyčistiť pleť, aj keď ste vonku – po spotení v posilňovni, spánku v lietadle alebo relaxe na pláži.

VLASTNOSTI:

✔ T-Sonic™ pulzácie čistia a masírujú

✔ 8 nastaviteľných intenzít

✔ Ultra hygienický silikón

✔ o 38 % mäkší ako LUNA™ go  

✔ Vhodná na cesty, s cestovným zámkom   

✔ Až 300 použití na jedno nabitie cez USB

AKO POUŽÍVAŤ

1.APLIKÁCIA ČISTIACEHO PRODUKTU
Navlhčite si tvár a aplikujte svoj bežný čistiaci prípravok na tvár. Pre optimálne výsledky odporúčame FOREO Micro-Foam Cleanser. Potom navlhčite LUNA™ 4.
2.ČISTENIE
Stisknutím univerzálního tlačítka zapněte zařízení. Intenzitu pulzací T-Sonic™ môžete upraviť pomocou tlačidiel + a -. Potom krúživými pohybmi kĺzajte prístrojom po tvári/krku, kým sa pleť nevyčistí.
3.OPLÁCHNUTIE
Po dokončení stlačte univerzálne tlačidlo pre vypnutie zariadenia (alebo sa automaticky vypne po 1 minúte). Potom opláchnite tvár/krk a zariadenie
4.MASÁŽ (voliteľná)
Naneste tenkú vrstvu FOREO SERUM SÉRUM SERUM alebo vami požadovaného ošetrujúceho produktu na čistú a suchú pokožku. Jedným stlačením univerzálneho tlačidla zariadenie zapnete. Jemne kĺzajte po zadnej strane zariadenia smerom od stredu k vonkajšej strane tváre v smere hore. Podľa potreby kĺzajte po lícnych kostiach a čele a po čeľusti a krku.