Prejsť na hlavný obsah

Nájdite si najvhodnejšiu kefku FOREO LUNA pre svoj typ pleti a životný štýl.

FOREO LUNA 3 PRE ÚŽASNÝ OMLADZUJÚCI EFEKT

 
LUNA 3 je najšetrnejšia elektro pomôcka vo svete krásy. Pýši sa ešte dlhšími a mäkšími štetinkami než kedykoľvek predtým a dostane sa aj do ťažko dostupných miest. Funkcia spevňujúcej masáže tváre nielen uvoľní svaly, ale aj podporí krvný obeh a prúdenie kyslíka. Zaistí vám tak dlhodobo mladistvý vzhľad.
 

KÚPIŤ

celý text skryť text

FOREO LUNA mini 3 PRE OKAMŽITÉ ROZJASNENIE

  
 LUNA mini 3 vám rozžiari pleť a zároveň dodá sebavedomie len za 30 sekúnd! Aj keď sa práve ponáhľate, nová funkcia hĺbkového čistenia rýchlo odstráni nečistoty a odmení vás intenzívnym, prirodzeným jasom.
 

KÚPIŤ

celý text skryť text

FOREO LUNA 2 PRE EXTRA ÚČINNÚ STAROSTLIVOSŤ

 
  Či už máte citlivú, mastnú, normálnu alebo zmiešanú pleť, LUNA 2 je tu pre vás. Okrem jemnej exfoliácie a rozjasnenia táto čistiaca kefka ponúka aj omladzujúcu masáž, ktorá spevní a pozdvihne kontúry pleti.
 

KÚPIŤ

celý text skryť text

FOREO LUNA mini 2 PRE NAVRÁTENIE PRIRODZENÉHO JASU

 
   Ak so starostlivosťou o pleť začínate alebo si len chcete vylepšiť jej súčasnú rutinu, najlepšou voľbou pre vás bude tento roztomilý model. Má 3 čistiace zóny a všetkým typom pleti zaistí spolu s dôkladným čistením aj viditeľné rozjasnenie.
 

KÚPIŤ

celý text skryť text

FOREO LUNA 2 Professional – VÁŠ DOMÁCI SALÓN KRÁSY

  
   LUNA 2 Professional je navrhnutá tak, aby posilnila účinky kozmetických prípravkov a ponúkla vám podobný zážitok ako v salóne krásy. Kefka má väčšiu čistiacu plochu, ktorá zaisťuje unikátnu omladzujúcu masáž pre spevnenie a pozdvihnutie pleti.
 

KÚPIŤ

celý text skryť text

FOREO LUNA go PRE KRÁSU NA CESTÁCH

  
  LUNA go nemá problém prispôsobiť sa dynamickému životnému štýlu, je teda ideálna pre tých, čo radi a často cestujú. Toto prenosné a kompaktné zariadenie rýchlo a bez námahy odstraňuje všetky nečistoty a líčenie a zanechá vašu pleť pevnejšiu a pružnejšiu.
 

KÚPIŤ

celý text skryť text

FOREO LUNA fofo PRE FANÚŠIKOV INTELIGENTNÝCH APLIKÁCIÍ

 
 
    LUNA fofo má dva pozlátené senzory, ktoré vyhodnotia stav vašej pleti, výsledky odošlú do aplikácie FOREO a tá vám potom navrhne unikátny, 100 % individuálny postup čistenia. Prečo? Predsa aby vaša pleť dostala zakaždým presne to, čo potrebuje.
 

KÚPIŤ

celý text skryť text

FOREO LUNA play plus – ĽAHKÝ VSTUP DO SVETA FOREO

 
    LUNA play plus predstavuje cenovo dostupný štartovací model z tohto radu a je ideálna ako darček takmer pre každého. Nech je váš typ pleti akýkoľvek, táto kefka ju vyčistí, zjemní a dokonale pripraví na ďalšiu starostlivosť v priebehu jednej minúty.
 

KÚPIŤ

celý text skryť text