FOREO Foreo Espada

pero s modrým svetlom pre zmiernenie prejavov akné

FOREO Foreo Espada pero s modrým svetlom pre zmiernenie prejavov akné
FOREO Foreo Espada pero s modrým svetlom pre zmiernenie prejavov akné
FOREO Foreo Espada pero s modrým svetlom pre zmiernenie prejavov akné
FOREO Foreo Espada pero s modrým svetlom pre zmiernenie prejavov akné
ovMw8q0Czpg
FOREO Foreo Espada pero s modrým svetlom pre zmiernenie prejavov akné
ovMw8q0Czpg
Doprava zadarmo
Pink
149,00

Kód: FOR0087 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 16. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra piatok 16. 11. 2018
FOREO Foreo Espada
Pink | 149,00

Popis kozmetiky FOREO Foreo Espada

Foreo Espada je svetové najmodernejšie osobné zariadenie na liečenie akné modrým svetlom od švédskej kozmetickej značky Foreo vybavené ultra výkonnou technológiou svetelného pulzovania, ktorá sa chirurgickou presnosťou zameriava na problematické miesta.

Neinvazívna terapia modrým svetlom a pulzácia T-Sonic™ rýchlo eliminuje akné priamo v zdroji na čistejšiu, zdravšiu pokožku. Espada poskytuje fototerapiu na profesionálnej úrovni v kompaktnom domácom zariadení. Modré svetlo s vlnovou dĺžkou 415 nm (LED) preniká hlboko pod pokožku a zabíja baktérie, ktoré spôsobujú akné. Technológia pulzov T-Sonic™ zároveň umožňuje hlbšie rozptyľovanie, čím sa zvyšuje efektivita ošetrenia a stimuluje sa krvný mikroobeh na uľahčenie obnovy pokožky.

Vrchná časť zariadenia je pokrytá špeciálnym antibakteriálnym silikónom, ktorý zabraňuje rozširovaniu baktérií spôsobujúcich akné a zároveň je ultra jemný na citlivé oblasti náchylné na akné. Jemné a ľahko uchopiteľné telo zariadenia rýchlo schne a je neporézne, čím sa zabraňuje nahromadeniu baktérií. Každé zariadenie ESPADA Blue Light Acne Treatment má 2-ročnú obmedzenú záruku a 10-ročnú záruku kvality.

Vlastnosti:

  • rýchla a ľahká profesionálna liečba akné modrým svetlom v pohodlí domova
  • modré svetlo s vlnovou dĺžkou 415 nm (LED) preniká hlboko pod pokožku a zabíja baktérie, ktoré spôsobujú akné, priamo v zdroji
  • technológia pulzov T-Sonic™ umožňuje hlbšie rozptyľovanie ošetrenia, čím sa zvyšuje efektivita a stimuluje sa krvný mikroobeh na uľahčenie obnovy pokožky
  • zameriavacie svetlo zabezpečuje chirurgickú presnosť ošetrenia, takže sa ošetrujú aj tie najmenšie príznaky akné 30-sekundová liečba so zabudovaným časovačom
  • senzor pokožky sa aktivuje pri kontakte prístroja s pokožkou, takže šetrí životnosť batérie a chráni pokožku a oči
  • mäkký zdravotnícky silikón je jemný aj voči tej najcitlivejšej pokožke náchylnej na akné
  • antibakteriálny silikón zabraňuje šíreniu baktérií spôsobujúcich akné
  • 100% vodotesnosť na ľahkú údržbu
  • 240 použití na jedno USB nabitie
  • jednorazová investícia bez žiadnych ďalších náplní apod.

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke FOREO

FOREO prináša nový štandard krásy a zdravia v oblasti starostlivosti o pleť. Filozofia značky vychádza z presvedčenia, že pokiaľ sa človek cíti skvelo, potom aj vyzerá skvelo. Revolučný systém na čistenie pleti FOREO LUNA™, ktorý táto švédska firma v roku 2013 vyvinula, vám umožní tento zážitok prežiť opakovane.

Čistiace sonické kefky FOREO sú vyrobené z hypoalergénneho neporézneho silikónu, ktorý zaisťuje ich vysokú hygienickosť. Vyše 8 000 sonických pulzov za minútu a jedinečný dizajn sú zárukou hĺbkového a šetrného čistenia pleti. Vaša tvár bude po každom použití čistejšia, hladšia a žiarivejšia.

Vybrať si môžete zo širokej škály produktov. Základnú verziu FOREO LUNA doplňuje napríklad FOREO LUNA 2 s anti-ageing efektom, kompaktná FOREO LUNA mini 2, cestovná LUNA go alebo najmenšia LUNA play. Obľúbená je aj zubná kefka FOREO ISSA či pomôcka na masáž očného okolia FOREO IRIS.

Produkty FOREO sú vhodné pre rôzne typy pleti a dostupné v mnohých farebných a hravých variantoch. Vyberte si tú svoju!