Prejsť na hlavný obsah

Frudia

O značke Frudia

Krása pochádzajúca priamo z ovocia – zoznámte sa s filozofiou kórejskej pleťovej kozmetiky Frudia. Vychutnajte si ovocie trochu inak a umožnite pleti pocítiť jeho blahodarné účinky. Kórejská kozmetika Frudia využíva v základe svojich produktov miesto vody výťažky priamo z ovocia, ktoré sú bohatým zdrojom živín a prirodzene sa vyskytujúcich antioxidantov.

 

Názov značky sa skladá zo slov „fruit“ a „dia“, teda anglického prekladu „ovocie“ a gréckeho „dia“, ktoré možno preložiť ako „skrz“ a vystihuje tak celý koncept tejto K-beauty značky. Frudia vznikla v Kórei a už viac než 30 rokov sa venuje výskumu účinkov ovocia na pleť. Kombinuje výťažky z ovocia s vedeckými poznatkami a vytvára produkty, ktoré pleti dodávajú prospešné látky.

Frudia využíva technológiu extrakcie pri nízkych teplotách R VITA W™, ktorá umožňuje extrahovať a uchovať živiny a vitamíny zo semien a šupiek ovocia. Výsledné produkty si tak zachovávajú prirodzené antioxidačné účinky, vitamíny a výživné látky a dodávajú pleti zdravý a rozjasnený vzhľad. Za zmienku stojí hydratačné tonikum na stiahnutie pórov Frudia Green Grape alebo upokojujúce tonikum Frudia Avocado Relief Essence Toner.

celý text skryť text