Prejsť na hlavný obsah

Fudge

o značce Fudge

Získať nadprirodzene dobre vyzerajúci účes vám pomôže austrálska značka vlasovej kozmetiky Fudge. Produkty tejto značky sú určené pre tých, ktorí túžia po najlepšej starostlivosti o vlasy a zároveň na seba chcú svojím účesom upozorňovať, dávať najavo svoj postoj a vymykať sa očakávaniam. Fudge podporuje kreativitu a sebavyjadrenie prostredníctvom úpravy a stylingu vlasov a vychádza v ústrety tým, ktorí sa neboja riskovať.

Značka Fudge Professional vznikla v roku 1991, keď jeden z jej zakladateľov vo svojom rodnom meste Sydney šliapol na žuvačku. V hlave Glena Deana a ďalších spoluzakladateľov sa zrodila myšlienka revolučného, žuvačkou inšpirovaného produktu, ktorý by zmenil trh vlasového stylingu. A tak prišli s modelačným krémom Fudge Hair Shaper, ktorého textúra meniaca pravidlá bola kontroverzná, nečakaná, ale aj úplne geniálna a dodnes zostala v nezmenenej podobe.

Objavte aj vy kultovú vlasovú kozmetiku, ktorá má korene v profesionálnom kaderníctve a spolupracovali s ňou tie najznámejšie osobnosti a hviezdy z oblasti módy, hudobného a umeleckého priemyslu. Medzi bestsellery rozhodne patrí fialový šampón Fudge Clean Blonde a šampón Fudge Silver Shampoo, čo sú produkty umožňujúce dosiahnuť dokonalý blond účes. No nech už je váš typ vlasov akýkoľvek, v portfóliu značky Fudge nájdete šampón a kondicionér, ktoré vám budú vyhovovať.

celý text skryť text