Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy

toaletná voda pre ženy 100 ml

5×
Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy toaletná voda pre ženy 100 ml
Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy toaletná voda pre ženy 100 ml
100 ml

Kód: GIV0064 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy
100 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Popis parfému Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy

Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy je jemná sladká kvetinová vôňa pre ženy. Upúta vaše zmysly jemnou kombináciou citrónu amalfi, mandarínky a bazalky. Postupne prechádza do opojných kvetinových tónov ruže a ylang-ylang. Zmyselnosť parfumu Eaudemoiselle de Givenchy dodáva jeho základ, ktorý sa skladá z pižma a fazule tonky.

Vôňa Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy je určená najmä pre mladé ženy, ktoré sa neboja moderného sveta. Dokáže vniesť do života eleganciu a vycibrený vkus. Nebojte sa ukázať svoj zmysel pre krásu a moderný pohľad na svet.

Ženskosť zahalená do závoja plného trendov a nových poznaní, to je vôňa Eaudemoiselle de Givenchy. Prinesie každej žene pocit sebavedomia a istoty. Ponorte sa do každého dňa s chuťou. Parfém Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy vám pomôže vniesť do života rozmanitosť a štýl.

Zloženie

Hlava
bazalka, citrón, mandarínka
Srdce
ruža, ylang-ylang
Základ
fazule tonka, pižmo
Druh vône
kvetinová

O značke Givenchy

Parfémy Givenchy | Givenchy ako značka vznikla v roku 1952 vo Francúzsku. Spoločnosť Givenchy - v Česku nie až tak známu - založil francúzsky aristokrat Hubert de Givenchy, ktorý už od útleho veku sníval o tom, že raz vybuduje poriadnu módnu značku. Ako mladý absolvoval Givenchy cenné stáže a praxe v dome Diora, Piguet a ďalších. Sen sa Givenchymu splnil 2.februára 1952 a čoskoro nato patril medzi málo ľudí, ktorí obliekali Audrey Hepburnovú alebo tiež známe rodiny Guinessov a Kennedyovcov, čo bola v 50. a 60. rokoch veľká vec. Od tej doby tiež patrí k lídrom vo svete módy, ale aj parfémov - za všetky vymenujme napr. "zimné" Givenchy Amarige pre ženy. Často sa jedná o veľmi nápadné, odvážne vône najvyššej triedy.

Recenzie Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy

Pridať novú recenziu

5.0
5 hodnotenie
5
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem