Givenchy Live Irrésistible Blossom Crushtoaletná voda pre ženy

1×
Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush toaletná voda pre ženy
Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush toaletná voda pre ženy
75 ml
62,60

Kód: GIV05524 | Na sklade
1
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis parfému Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush
Zloženie

Najprv je delikátna, potom prekvapí svojou drzosťou… a nakoniec je z nej láska na prvý pohľad. Radostná toaletná voda pre ženy Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush, plná slobody a spontánnosti, je rovnako nepredvídateľná ako neohrozená hrdinka a zároveň taká úchvatná ako nádherná ružová kytica kvetín.

  • radostná kvetinová vôňa s pivonkami a ružami
  • uvedená na trh v roku 2018
  • ideálna aj do teplejších dní

Zloženie vône
Hlavnú rolu v tejto radostnej vôni hrajú nežné pivonky a romantické ruže, zviazané do nádhernej kytice. Kvetinové tóny doplňuje netradičná, kontrastná ingrediencia v podobe kakaových bôbov, ktoré dodávajú vôni horko-sladký nádych. A nechýba ani podmanivé pižmo, ktoré dodáva vôni hĺbku.

Príbeh vône
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018. Za jej vonnou kompozíciou stojí parfumér Dominique Ropion. Elegantný ružový flakón perfektne odráža charakter vône.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
pivonka
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
kakaový bôb, pižmo
Druh vône
kvetinová, pižmová

O značke Givenchy

Luxusné módne kúsky, kvalitná kozmetika a nádherné vône. To je francúzska značka Givenchy, ktorá viac než 60 rokov vzdáva hold móde a kráse. Vyzýva zákazníkov, aby si našli svoj vlastný, nezabudnuteľný štýl a boli sami sebou.

Príbeh značky Givenchy sa začal písať v Paríži roku 1952, keď návrhár Hubert de Givenchy založil módny dom, nesúci jeho meno. V roku 1953 sa Hubert de Givenchy stretol s Audrey Hepburn a začala sa ich úzka spolupráca. Pre úchvatnú Audrey, ktorá bola jeho múzou, Givenchy navrhol filmové kostýmy a obliekal ju na rôzne udalosti.

V roku 1957 Givenchy predstavil vôňu L'Interdit, ktorá bola pôvodne navrhnutá práve pre okúzľujúcu herečku. Tak vznikla spoločnosť Parfums Givenchy. Nasledovali ďalšie nezabudnuteľné vône a v roku 1989 sa značka Givenchy rozrástla o kozmetiku.

Okrem legendárnej Givenchy L'Interdit, ktorá sa dočkala aj novej, modernejšej interpretácie v podobe úchvatnej kvetinovej vône, sa veľkej obľube tešia aj Givenchy Irresistible a Gentleman Givenchy.

Parfémy Givenchy sú nadčasové, nechávajú vyniknúť osobnosť svojho nositeľa a vytvárajú jedinečný čuchový podpis, vďaka ktorému si vás zapamätá každý.

Recenzie Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush