Gucci Premièreparfumovaná voda pre ženy

Gucci Première parfumovaná voda pre ženy
Gucci Première parfumovaná voda pre ženy
50 ml

Kód: GUC0192 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Gucci Première
Zloženie

Parfumovaná voda Première od značky Gucci je určená pre elegantné a zvodné ženy, ktoré dokážu využiť svoj šarm a byť hviezdou večera. Ponorte sa i vy do sveta lesku hollywoodskych premiér a oslňte celé svoje okolí!

  • zmyselná kvetinovo-drevitá pižmová vôňa
  • pre sofistikovanú elegantnú ženu
  • vhodná predovšetkým na večer a špeciálne udalosti

Zloženie vône
Vrchné tóny tvorí osviežujúce spojenie bergamotu a sladkých temných ostružín. Po chvíli sa pred vami rozvinie srdce z vysoko zmyselného pižma a elegantných bielych kvetín. Akordy sú doplnené o vôňu kvetov pomarančovníka, ktoré vôni dodávajú sladkastosť a ženskosť. Základ tvorí pačula a zmes drevín, vďaka ktorým je Première hrejivá a zvodná.

Príbeh vône
Inšpiráciou pre túto vôňu boli prekrásne couture modely z kolekcie Gucci Première, ktoré boli predstavené na filmovom festivale v Cannes v roku 2010. Žena, pre ktorú je vôňa určená, je hviezdou večera – otáčajú sa za ňou všetci ľudia v okolí, je neobvykle krásna a zmyselná. Tvárou vône, ktorá bola uvedená na trh v roku 2012, sa stala hollywoodska herečka Blake Lively.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
kvet pomarančovníka, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pižmo, kvetinové tóny
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
koža, drevo
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Première