Hermès Un Jardin En Méditerranéetoaletná voda unisex

11×
Hermès Un Jardin En Méditerranée toaletná voda unisex
Hermès Un Jardin En Méditerranée toaletná voda unisex
100 ml
83,90

Kód: HER0024 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Hermès Un Jardin En Méditerranée
Zloženie

Krásna vôňa Hermes Un Jardin Mediterranée je vytvorená nesmierne citlivo a talentovane, a vďaka tomu je vhodná pre ženy rovnako ako pre mužov. Tento svieži parfum je akvarelovou maľbou, ktorá namiesto bohatých farieb využíva dokonalé vonné ingrediencie. Zachytáva nimi slnkom zaliate záhrady v okolí Stredozemného mora, v ktorých sa striedajú aleje citrusových stromčekov s dlhými radmi levandule. Teplé slnečné lúče sa odrážajú od spenenej morskej hladiny a vytvárajú zaujímavú mozaiku na piesočnom dne mora. Tajná záhrada pri Stredozemnom mori je oázou pokoja a ticha, je rajom určeným na relaxáciu a meditovanie.

Hermes jednu takú záhradu presne do posledného detailu skopíroval do nádherného modrozeleného flakónu. Nachádzajú sa v ňom figovníky, oleandre a pomarančové kvety. Spoločnosť im robí bergamot, ružové cédrové drevo a ľalie. Čistý a prirodzený parfum Un Jardin Mediterranée je tou najkrajšou maľbou leta, mora, slnka a prírody.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
kvet pomarančovníka, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
oleander
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
figa, céder
Druh vône
kvetinová, vodná

O značke Hermès

p>Francúzska značka Hermès má veľmi zaujímavú minulosť. Táto spoločnosť, založená v tridsiatych rokoch 19. storočia Thierrym Hermesom, totiž pôvodne vyrábala konské sedlá, postroje a ďalšie jazdecké potreby. Neskôr však začala ponúkať aj iné kožené výrobky (kabelky, opasky a i.), strechy pre kabriolety, hodinky, hodvábne šatky... a nakoniec aj luxusnú pánsku a dámsku kozmetiku.
Nikoho asi neprekvapí, že mnohé parfémy Hermès boli inšpirované arómou kože (tá napokon zdobí i niektoré flakóny). Sú svieže, zmyselné, smelé, rafinované a každý z nich je skutočným umeleckým dielom, ktoré vzniklo len preto, aby potešilo vaše zmysly. Nie div, že získali celý rad významných ocenení a používajú ich aj hollywoodske hviezdy: Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Sofia Vergara a ďalšie. Originalita, harmónia, genialita – to je Hermès!
Okrem parfémov Hermès dodáva na trh aj exkluzívne kozmetické súpravy, obsahujúce peny na holenie, sprchovacie gély, telové mlieka a ďalšie prípravky špičkovej kvality. Ak teda chcete niekoho zo svojich blízkych potešiť naozaj mimoriadnym darčekom, neváhajte. Značka Hermès určite zaujme všetkých jedincov, ktorí milujú vôňu kože, sú nároční, neuspokoja sa s málom a nemajú problém priplatiť si za luxus.  

Recenzie Hermès Un Jardin En Méditerranée11