Prejsť na hlavný obsah

Illamasqua

Illamasqua

Vyzbrojí vás sebadôverou tak, aby ste mohli líčením vyjadriť svoju skutočnú osobnosť. Taká je Illamasqua, britská značka dekoratívnej kozmetiky, ktorá už od počiatku stavia na inklúzii a individualizme. Jej produkty s nenapodobiteľným zložením a intenzívnou pigmentáciou umožňujú popustiť uzdu kreativite a vytvoriť perfektné, výrazné a trebárs aj netradičné líčenie presne podľa vašich predstáv.

Illamasqua sa zrodila najprv ako myšlienka marketingového guru z Anglicka Juliana Kynastona. Chcel vytvoriť značku s nekonformným postojom a opovážlivým štýlom, ktorý by odmietal konvencie kozmetického sveta a povzbudzoval a posilňoval odvážnych. V roku 2008 premenil myšlienku na realitu a založil značku Illamasqua. Na trh tak boli uvedené make-upy, lícenky, rúže, bronzéry či štetce inšpirované subkultúrami a alternatívnou scénou. Základný rad bol vytvorený Arnoldom Langerom, ktorý vychádzal z temnej, zakázanej klubovej a kabaretnej scény okolo roku 1920.

Illamasqua, kozmetika, ktorá pomáha nanovo definovať štandardy krásy, sa môže stať aj vaším nástrojom na odvážne sebavyjadrenie. Tvár vám dokonale zjednotí make-up Illamasqua. Ak túžite po dlhotrvajúcom matnom finiši, vyskúšajte make-up Illamasqua Skin Base. No ak dávate prednosť ultraľahkému líčeniu, bude vám vyhovovať skôr make-up Illamasqua Beyond Foundation. Medzi bestsellery značky patrí aj podkladová báza Illamasqua Hydra Veil, kontúrovacia tyčinka Illamasqua Gel Sculpt či rozjasňovač Illamasqua.

celý text skryť text